Rezultate. Testare cunostinte pt. cls. a IX-a bilingve (Eng,Fra, Ger) an scolar 2006-2007

ANUNT !!!
- contestatiile pentru proba scrisa se fac la secretariatul colegiului, 8 mai 2006, ora 8.30-9.30
- rezultatele finale se vor afisa in data de 9 mai 2006, ora 9.00
- in zilele de 15,16,17 mai, intre orele 9-14.00, candidadtii care au sustinut probele de limba moderna, vor primi fisele de inscriere de la secretariatul colegiului.

 

ENGLEZA

FRANCEZA

GERMANA

nr crt

Nume

I

Prenume

Scoala

ENG

FRA

GER

Scr.

Oral

Nota

Rez.

Scr.

Oral

Nota

Rez.

Scr.

Oral

Nota

Rez.

1

Adam

I

Ionut Alexandru

Gen.Lunca Calnic.

E

-

-

Nepr.

Nepr.

0.00

RESP.

-

-

-

-

-

-

-

-

2

Adamut

M

Razvan Marian

Gen. 3 Brasov

E

-

-

27

15

4.20

RESP.

-

-

-

-

-

-

-

-

3

Alexandroaia

D

Elena-Adriana

Gen. 11 Brasov

-

F

-

-

-

-

-

5.77

2.70

8.47

ADM.

-

-

-

-

4

Amaricutei

A

Aurelian

Mesota

-

-

G

-

-

-

-

-

-

-

-

5.00

2.50

7.50

ADM.

5

Andrei

I

Ioana

Gen. Ghimbav

E

-

-

52

30

8.20

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

6

Andrei

I

Ioana Madalina

Gen. Rupea

-

-

G

-

-

-

-

-

-

-

-

6.90

3.00

9.90

ADM.

7

Andronache

G

George

Honterus

E

-

G

Nepr.

Nepr.

0.00

RESP..

-

-

-

-

6.90

3.00

9.90

ADM.

8

Anghel

D

Daniela Madalina

Gen. 13 Brasov

E

F

-

40

22

6.20

ADM.

6.50

3.00

9.50

ADM.

-

-

-

-

9

Antohe

V

Viorel

Gen. 18 Brasov

E

-

G

43

20

6.30

ADM.

-

-

-

-

Nepr.

Nepr.

0.00

RESP.

10

Apostol

T

Diana

Gen. 31 Brasov

E

F

-

41

21

6.20

ADM.

5.50

2.90

8.40

ADM.

-

-

-

-

11

Armaselu

A

Alin Adrian

Mesota

E

F

-

57

30

8.70

ADM.

6.17

3.00

9.17

ADM.

-

-

-

-

12

Asaftei

C

Robert Constantin

Mesota

-

F

-

-

-

-

-

6.80

2.30

9.10

ADM.

-

-

-

-

13

Atomei

V

Mara

Gen. Rupea

-

-

G

-

-

-

-

-

-

-

-

7.00

3.00

10

ADM.

14

Atzberger

A

Lorin-Willhelm

Gen 8 Brasov

E

-

-

50

30

8.00

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

15

Balaban

F

Gianina Alexandra

Mesota

E

-

-

50

28

7.80

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

16

Balan

C

Radu-Alexandru

Mesota

E

-

-

57

28

8.50

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

17

Balint

Z

Zoltan Alexandru

Gen. 22 Brasov

E

-

-

62

29

9.10

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

18

Banu

M

Mihai

Mesota

-

F

-

-

-

-

-

6.80

2.90

9.70

ADM.

-

-

-

-

19

Barbu

A

Valentin

Gen. 11 Brasov

E

-

-

47

21

6.80

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

20

Barbu

G

Sorina-Bianca

Gen. 19 Brasov

-

F

-

-

-

-

-

5.22

2.00

7.22

ADM.

-

-

-

-

21

Barbulescu

M

Corina

Honterus

E

-

G

45

29

7.40

ADM.

-

-

-

-

6.85

3.00

9.85

ADM.

22

Bednarszky

K

Hedda

Honterus

E

-

G

46

27

7.30

ADM.

-

-

-

-

7.00

3.00

10

ADM.

23

Bercu

S

Diana

Mesota

E

F

-

59

29

8.80

ADM.

6.87

3.00

9.87

ADM.

-

-

-

-

24

Bindea

S

Andrada-Roxana

Gen. 11 Brasov

E

-

-

33

19

5.20

RESP.

-

-

-

-

-

-

-

-

25

Blanaru

S

Oana Cristina

Gen. 25 Brasov

E

-

-

39

25

6.40

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

26

Boldizsar

S

Stefan

Gen. Racos

E

-

G

34

19

5.30

RESP..

-

-

-

-

5.30

2.50

7.80

ADM.

27

Bordeanu

I

Georgiana-Alina

Mesota

E

-

-

40

30

7.00

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

28

Boriceanu

C

Sinziana

Honterus

E

-

G

55

30

8.50

ADM.

-

-

-

-

7.00

3.00

10

ADM.

29

Brezeanu

S

Ana-Maria

Gen. 15 Brasov

-

F

-

-

-

-

-

5.12

2.30

7.42

ADM.

-

-

-

-

30

Budu

R

Laura Alexandra

Gen. 8 Brasov

E

F

-

54

28

8.20

ADM.

7.00

3.00

10

ADM.

-

-

-

-

31

Bujoreanu

D

Iulia

Saguna

-

-

G

-

-

-

-

-

-

-

-

6.30

2.50

8.80

ADM.

32

Bulgea

D

Laura-Nicoleta

Mesota

E

F

-

45

25

7.00

ADM.

6.10

2.80

8.90

ADM.

-

-

-

-

33

Buracinschi

M

Florin

Mesota

-

F

-

-

-

-

-

5.85

2.15

8.00

ADM.

-

-

-

-

34

Burlacu

M

Daniel Mihai

Mesota

E

-

G

30

30

6.00

ADM.

-

-

-

-

6.30

2.50

8.80

ADM.

35

Caloeanu

C

Mihai

Honterus

E

-

G

52

27

7.90

ADM.

-

-

-

-

6.70

3.00

9.70

ADM.

36

Caranovic

D

Stefan

Mesota

E

F

G

55

28

8.30

ADM.

6.40

2.80

9.20

ADM.

6.60

3.00

9.60

ADM.

37

Carlan

D

Vlad Nicolae

Honterus

E

-

G

51

28

7.90

ADM.

-

-

-

-

7.00

3.00

10

ADM.

38

Cateanu

C

Mihai-Sorin

Gen. 18 Brasov

E

-

-

52

25

7.70

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

39

Cateanu

C

Ionut Alin

Gen. 8 Brasov

E

-

-

49

28

7.70

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

40

Catioiu

I

Arthur George

Gen. 3 Brasov

E

-

-

54

24

7.80

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

41

Catioiu

I

Daiana Ioana

Gen. 3 Brasov

E

F

-

56

27

8.30

ADM.

5.87

2.80

8.67

ADM.

-

-

-

-

42

Cenuse

I

Sebastian

Gen. 2 Rasnov

E

-

-

41

25

6.60

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

43

Cepoiu

M

Sorin Ionut

Gen. 5 Brasov

E

-

-

52

28

8.00

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

44

Chelariu

M

Loredana Maria

Gen. 5 Brasov

E

F

-

45

30

7.50

ADM.

5.05

3.00

8.05

ADM.

-

-

-

-

45

Chinez

P

Mihai Sorin

Gen. 20 Brasov

E

-

-

46

27

7.30

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

46

Chiosa

V

Ion Marian

Gen. 19 Brasov

-

F

-

-

-

-

-

5.60

3.00

8.60

ADM.

-

-

-

-

47

Chirila

N

Adina

Gen. 13 Brasov

E

-

-

64

30

9.40

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

48

Chirila

G

George-Andrei

Gen. 31 Brasov

E

-

-

38

21

5.90

RESP.

-

-

-

-

-

-

-

-

49

Chirilus

M

Sergiu Ionut

Gen. 19 Brasov

-

F

-

-

-

-

-

6.60

2.80

9.40

ADM.

-

-

-

-

50

Cimpu

G

Octavian George

Gen. 6 Sacele

E

-

-

52

27

7.90

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

51

Ciobanu

C

Andrei

Gen. 8 Brasov

E

-

-

38

23

6.10

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

52

Ciobanu

C

Andrei Constantin

Mesota

E

F

-

46

30

7.60

ADM.

5.00

3.00

8.00

ADM.

-

-

-

-

53

Ciocirlan

N

Anca

Mesota

E

F

-

49

28

7.70

ADM.

7.00

3.00

10

ADM.

-

-

-

-

54

Ciucu

I

Ioan Andrei

Honterus

E

-

G

55

30

8.50

ADM.

-

-

-

-

6.60

3.00

9.60

ADM.

55

Cobzaru

I

Dana-Maria

Mesota

-

-

G

-

-

-

-

-

-

-

-

6.30

3.00

9.30

ADM.

56

Colceriu

D

Vlad Nicolae

Gen. 15 Brasov

E

F

-

47

27

7.40

ADM.

4.60

2.60

7.20

ADM.

-

-

-

-

57

Coltofean

E

Diana Vasilica

Liceul 'Rab I'Sacele

E

-

-

46

25

7.10

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

58

Coltofeanu

S

Adriana Iulia

Gen. 5 Brasov

E

F

-

55

24

7.90

ADM.

6.80

2.80

9.60

ADM.

-

-

-

-

59

Coman

L

Cristina-Ariadna

Gen. 5 Brasov

E

-

-

57

28

8.50

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

60

Coposescu

S

Daniel Alexandru

Honterus

E

-

G

64

30

9.40

ADM.

-

-

-

-

6.75

3.00

9.75

ADM.

61

Cosma

V

Razvan

Gen. 4 Sacele

E

-

-

39

12

5.10

RESP.

-

-

-

-

-

-

-

-

62

Cosman

V

Ramona

Mesota

E

-

-

57

29

8.60

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

63

Costescu

A

Andreea-Claudia

Gen. 19 Brasov

E

-

-

57

30

8.70

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

64

Cotinghiu

M

Ioana

Honterus

-

-

G

-

-

-

-

-

-

-

-

6.80

3.00

9.80

ADM.

65

Cotrus

P

Ioana-Ruxandra

Mesota

E

-

G

59

30

8.90

ADM.

-

-

-

-

6.35

3.00

9.35

ADM.

66

Crisan

D

Paul-Dorel

Gen. 11 Brasov

E

F

-

47

30

7.70

ADM.

6.50

2.90

9.40

ADM.

-

-

-

-

67

Crisan

E

Cosmina Maria

Gen. 13 Brasov

E

F

-

47

27

7.40

ADM.

6.30

3.00

9.30

ADM.

-

-

-

-

68

Cristea

O

Anca Veronica

Gen. 5 Brasov

E

-

-

46

15

6.10

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

69

Csizmarik

J

Vanessa

Honterus

E

-

G

52

24

7.60

ADM.

-

-

-

-

7.00

3.00

10

ADM.

70

Deordica

E

Bianca-Elena

Gen. 8 Brasov

E

-

-

32

18

5.00

RESP.

-

-

-

-

-

-

-

-

71

Derencu

G

Tudor-George

Mesota

E

F

-

42

30

7.20

ADM.

4.80

2.90

7.70

ADM.

-

-

-

-

72

Dimofte

M

Alexandra

Mesota

E

F

-

54

30

8.40

ADM.

6.40

3.00

9.40

ADM.

-

-

-

-

73

Dragoselea

I

Anca Madalina

Mesota

E

-

-

52

30

8.20

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

74

Drob

L

Elisabeta

Gen. 3 Brasov

E

-

-

30

24

5.40

RESP.

-

-

-

-

-

-

-

-

75

Dumbrava

D

Diana Alexandra

Gen. Rupea

-

-

G

-

-

-

-

-

-

-

-

6.80

3.00

9.80

ADM.

76

Dunare

I

Ioana Ecaterina

Gen. Bod Colonie

E

F

-

31

24

5.50

RESP.

6.30

2.80

9.10

ADM.

-

-

-

-

77

Duta

E

Raluca

Mesota

E

F

-

60

27

8.70

ADM.

6.80

3.00

9.80

ADM.

-

-

-

-

78

Dutia

G

Andrei

Gen. 8 Brasov

E

-

-

35

15

5.00

RESP.

-

-

-

-

-

-

-

-

79

Enasescu

A

Vlentin

Gen. 20 Brasov

E

-

-

33

21

5.40

RESP.

-

-

-

-

-

-

-

-

80

Esanu

C

George Catalin

Gen. 20 Brasov

E

-

-

56

30

8.60

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

81

Evu

L

Cristina Andreea

Gen. 27 Brasov

E

-

-

38

15

5.30

RESP.

-

-

-

-

-

-

-

-

82

Fecioru

D

Elena

Gen. 27 Brasov

E

F

-

55

30

8.50

ADM.

6.40

3.00

9.40

ADM.

-

-

-

-

83

Fecioru

D

Dumitru

Gen. 27 Brasov

E

F

-

57

30

8.70

ADM.

6.30

2.70

9.00

ADM.

-

-

-

-

84

Feldiorean

O

Diana Vasilica

Mesota

E

F

-

48

29

7.70

ADM.

6.90

3.00

9.90

ADM.

-

-

-

-

85

Florean

M

Raluca

Gen. 4 Sacele

E

-

-

39

21

6.00

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

86

Fodrovics

B

Paul Eduard

Honterus

-

-

G

-

-

-

-

-

-

-

-

6.15

3.00

9.15

ADM.

87

Forsea

I

Vlad Nicolae

Honterus

E

-

-

53

30

8.30

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

88

Fotin

L

Alexandra-Ioana

Gen. 11 Brasov

E

F

-

45

30

7.50

ADM.

7.00

3.00

10

ADM.

-

-

-

-

89

Frates

E

Flaviu-Nicolae

Honterus

E

-

G

52

30

8.20

ADM.

-

-

-

-

7.00

3.00

10

ADM.

90

Gafton

A

Elena

Gen. 2 Rasnov

E

-

-

39

24

6.30

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

91

Gheorghita

P

Oana Nicoleta

Gen. 8 Brasov

E

F

-

31

24

5.50

RESP.

6.40

3.00

9.40

ADM.

-

-

-

-

92

Gliga

F

Tudor

Mesota

E

-

-

63

30

9.30

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

93

Goidea

E

Ana

Gen. 5 Brasov

E

F

-

52

30

8.20

ADM.

6.60

2.90

9.50

ADM.

-

-

-

-

94

Gruia

C

Andra

Gen. 22 Brasov

E

-

-

54

27

8.10

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

95

Henter

M

Cristian

Mesota

E

-

-

64

30

9.40

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

96

Hodoleanu

I

Mihai

Mesota

E

F

-

50

27

7.70

ADM.

6.67

3.00

9.67

ADM.

-

-

-

-

97

Hornet

C

Roxana

Mesota

E

-

G

51

25

7.60

ADM.

-

-

-

-

Nepr.

Nepr.

0.00

RESP.

98

Hritcu

C

George

Mesota

E

F

G

Nepr.

Nepr.

0.00

RESP..

5.10

Nepr.

-

RESP..

Nepr.

Nepr.

0.00

RESP.

99

Huber

A

Andreea-Cristina

Honterus

-

-

G

-

-

-

-

-

-

-

-

7.00

3.00

10

ADM.

100

Iancu

N

Irina

Gen. 2 Fagaras

E

-

-

39

21

6.00

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

101

Ilyes

E

Hajnalka

Gen. Bod Colonie

E

F

-

44

20

6.40

ADM.

5.40

2.15

7.55

ADM.

-

-

-

-

102

Ionita

I

Delia

CT Mircea Cristea

E

F

-

42

21

6.30

ADM.

7.00

3.00

10

ADM.

-

-

-

-

103

Iosif

I

Ion-Dragos

Gen. Rupea

-

-

G

-

-

-

-

-

-

-

-

6.90

3.00

9.90

ADM.

104

Ivan

F

Cristina Elena

Gen. 27 Brasov

E

-

-

44

23

6.70

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

105

Ivan

A

Madalina

CT Mircea Cristea

E

F

-

55

27

8.20

ADM.

6.80

3.00

9.80

ADM.

-

-

-

-

106

Jufa

V

Andreea-Cristina

Gen. 3 Brasov

E

F

-

57

24

8.10

ADM.

6.60

3.00

9.60

ADM.

-

-

-

-

107

Kerekes

A

Tania-Irene

Gen. 8 Brasov

E

F

-

55

27

8.20

ADM.

6.25

3.00

9.25

ADM.

-

-

-

-

108

Kisgyorgy

A

Szende

Gen. 31 Brasov

E

-

-

47

23

7.00

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

109

Kosa

T

Izabella

Gen. 11 Brasov

E

F

-

50

21

7.10

ADM.

6.50

3.00

9.50

ADM.

-

-

-

-

110

Kunz

H

Daniela Alexandra

Gen. 19 Brasov

E

F

-

33

21

5.40

RESP.

6.60

2.80

9.40

ADM.

-

-

-

-

111

Langa

A

Catalin

Gen. 20 Brasov

E

-

-

Nepr.

Nepr.

0.00

RESP.

-

-

-

-

-

-

-

-

112

Lazarescu

D

Ana Maria

Gen. 8 Brasov

E

-

-

51

21

7.20

ADM.

-

-

-

-

-

-

-

-

113

Leu

C

Elena-Alina

Gen. 19 Brasov

-

F

-

-

-

-

-

4.90

2.80

7.70

ADM.

-

-

-

-

114

Lungociu

D

Cristina

Gen. 31 Brasov

E

-

-

56

21

7.70

ADM.