Olimpida judeteana de geografie 2008

Nr. Crt Numele si prenumele elevului Cls Liceul Localitatea Profesor Indrumator  Practica Teorie Media
1 Boboc Maria-Cristina 8 CN Mesota Brasov Raducanu Viorel 9.60 9.22 9.315
2 Potcovaru Claudia 8 CN Mesota Brasov Raducanu Viorel 9.00 9.15 9.113
3 Ciobanu Andrei 8 CN Mesota Brasov Raducanu Viorel 9.60 8.40 8.7
4 Oncioiu Vasilica 8 CN Andrei Saguna Brasov Sandor Ciprian 7.50 7.86 7.77
5 Alexandrescu Andrei 8 SC.23 Brasov Danciu Viorica 8.00 7.55 7.663
6 Parvu Flavia 8 SC.1 Zarnesti Tilea Pepi 9.00 6.36 7.02
7 Cristea Raluca 8 LT Zarnesti Zarnesti Mitran Maria 7.50 6.50 6.75
8 Igescu Maria 8 SC.4 Sacele   7.50 6.50 6.75
9 Ilea Cristiana 8 CN Andrei Saguna Brasov Sandor Ciprian 7.50 6.49 6.743
10 Grigoras Bianca 8 SC.13 Brasov Micu Raluca 4.50 6.80 6.225
11 Stanculescu Elisei  8 Holbav Holbav   6.50 6.04 6.155
12 Ionescu Madalina-Elena 8 CN Mesota Brasov Raducanu Viorel 7.35 5.75 6.15
13 Cimpoeru Adrian 8 SC.1 Zarnesti Tilea Pepi 9.50 4.90 6.05
14 Andreias Roxana 8 SC.13 Brasov Micu Raluca 5.75 6.09 6.005
15 Niculae Ioana 8 CN Andrei Saguna Brasov Sandor Ciprian 8.50 5.10 5.95
16 Oancia Cristian 8 SC.23 Brasov Danciu Viorica 7.50 5.31 5.858
17 Ilie Tudor 8 CN Andrei Saguna Brasov Sandor Ciprian 7.00 5.45 5.838
18 Rusu Mihaela Andreea 8 CN Mesota Brasov Raducanu Viorel 8.25 5.00 5.813
19 Oanes Tudor 8 LT Zarnesti Zarnesti Mitran Maria 7.75 5.13 5.785
20 Rogoz Claudia-Rafela 8 CN Mesota Brasov Raducanu Viorel 7.00 5.30 5.725
21 Borha Dan 8 Victoria Victoria Morlova Mihai 6.00 5.60 5.7
22 Diaconu Lucian 8 Sc.9 Brasov Moasa Antoneta 4.75 6.00 5.688
23 Margineanu Catalin 8 CN Andrei Saguna Brasov Sandor Ciprian 7.00 5.25 5.688
24 Rotarescu Iulia 8 SC.5 Brasov Druga Dorina 7.00 5.20 5.65
25 Haidau Mihaela 8 SC.18 Brasov Sculean Cornel 5.50 5.63 5.598
26 Popa Adrian 8 Dumbravita Dumbravita   4.50 5.82 5.49
27 Anita Raluca 8 SC.18 Brasov Sculean Cornel 6.75 5.00 5.438
28 Haldan Anca 8 SC.13 Brasov Sculean Cornel 5.75 5.30 5.413
29 Bucatariu Bianca 8 Victoria Victoria Morlova Mihai 6.50 5.00 5.375
30 Ciolan Matei 8 Dumbravita Dumbravita   2.80 5.85 5.088
31 Enia Lavinia 8 Sc.9 Brasov Moasa Antoneta 4.50 5.05 4.913
32 Cascaval Ramona 8 Sc.9 Brasov Moasa Antoneta 3.50 5.30 4.85
33 Savutiu Omerina 8 Vulcan Vulcan   4.25 4.98 4.798
34 Anghel Vlad 9 CN Andrei Saguna Brasov Dobos Cristina 2.44 6.04 8.48
35 Serban Roxana-Ioana 9 CN Mesota Brasov Raducanu Viorel 2.45 5.03 7.48
36 Vilcu Maria 9 CST Emil Racovita Brasov Moldovan Cristina 2.13 4.54 6.67
37 Cutieru Andrei 9 CN Mesota Brasov Raducanu Viorel 2.13 4.20 6.33
38 Irimia Maria 9 CST Emil Racovita Brasov Moldovan Cristina 2.13 3.75 5.88
39 Simene Robert 9 CN Mesota Brasov Sandor Ciprian 1.85 3.98 5.83
40 Chiselita Maria-Laura 9 CN Mesota Brasov Raducanu Viorel 1.08 3.83 4.91
41 Tudor Adrian 9 CST Emil Racovita Brasov Moldovan Cristina 0.63 3.75 4.38
42 Opris Alin 9 CN RADU NEGRU Fagaras   0.25 3.75 4
43 Terciu Radu 10 CN Andrei Saguna Brasov Sandor Ciprian 10.00 8.70 9.025
44 Lisman Diana 10 CN Mesota Brasov Sandor Ciprian 10.00 8.50 8.875
45 Dragnea Iulian 10 CN Mesota Brasov Sandor Ciprian 8.50 7.70 7.9
46 Csere Miklos 10 CN Mesota Brasov Sandor Ciprian 6.50 7.60 7.325
47 Marosi Zoltan 10 ST. O. IOSIF  Rupea   5.00 8.00 7.25
48 Trufasu Octavian 10 CN Grigore Moisil Brasov Mandreanu Emilian 9.50 6.20 7.025
49 Boriceanu Alexnadra 10 CN Grigore Moisil Brasov Mandreanu Emilian 9.00 6.10 6.825
50 Stoian Andra 10 CN Mesota Brasov Raducanu Viorel 9.00 5.10 6.075
51 Iagar Denisa 10 CN ANTIPA Brasov Picu Codruta 6.25 6.00 6.063
52 Bagiu Eliza 10 CT Iosif Silimon Brasov Comsa Olivia 3.25 5.90 5.238
53 Czhelny Daniela 10 CN ANTIPA Brasov Picu Codruta 5.25 4.50 4.688
54 Nagy Timea 10 LT Aprily Lajos Brasov Biro Margareta 2.50 3.00 2.875
55 Giurgea Ramona 11 CN Emil Racovita Brasov Moldovan Cristina 10.00 9.10 9.325
56 Popa Bogdan 11 CN Mesota Brasov Sandor Ciprian 9.50 8.32 8.615
57 Beschea Ioan 11 CN Andrei Saguna Brasov Sandor Ciprian 9.00 7.75 8.063
58 Voicu Mihai 11 CN Mesota Brasov Sandor Ciprian 9.00 7.30 7.725
59 Scoarta Alexandra 11 CN Andrei Saguna Brasov Dobos Cristina 10.00 6.62 7.465
60 Sarbu Raluca 11 CN Mesota Brasov Sandor Ciprian 10.00 6.55 7.413
61 Albu Alexandru 11 CN Andrei Saguna Brasov Sandor Ciprian 8.00 6.22 6.665
62 Sandulea Stefania 11 CN Mesota Brasov Sandor Ciprian 5.00 6.97 6.478
63 Luntraru Dragos 11 CN Grigore Moisil Brasov Mandreanu Emilian 10.00 4.62 5.965
64 Ciobotaru Victor 11 CN Unirea Brasov Popa Teodor 8.00 5.22 5.915
65 Goidescu Daniela 11 LT Mihail Saulescu Predeal Dumotrascu Simona 8.50 4.05 5.163
66 Buhus Cosmin-Gabriel 12 CN Mesota Brasov Raducanu Viorel 9.10 8.73 8.823
67 Grigore Bogdan-Ioan 12 CN Mesota Brasov Raducanu Viorel 8.40 7.15 7.463
68 Pocnet Sabina 12 CN Mesota Brasov Raducanu Viorel 8.10 7.20 7.425
69 Coltofean Laura 12 CN Mesota Brasov Raducanu Viorel 9.50 6.50 7.25
70 Lungu Sanziana 12 CN Andrei Saguna Brasov Dobos Cristina 8.25 6.70 7.088
71 Serban Cernat-Denis 12 CN Mesota Brasov Raducanu Viorel 10.00 6.10 7.075
72 Szekely Sanziana 12 CN Andrei Saguna Brasov Dobos Cristina 6.75 6.50 6.563
73 Tudose Alina 12 CN Mesota Brasov Raducanu Viorel 6.00 6.45 6.338
74 Eris Irina 12 CN Grigore Moisil Brasov Mandreanu Emilian 6.75 6.05 6.225
75 Pricop Adriana 12 CN Grigore Moisil Brasov Mandreanu Emilian 7.20 5.80 6.15
76 Nica Oana 12 Emil Racovita Brasov Moldovan Cristina 8.62 5.10 5.98
77 Vitcu Mihaela 12 CST Emil Racovita Brasov Moldovan Cristina 7.10 5.60 5.975
78 Berhec Gabriela 12 LT Zarnesti Zarnesti Bordean Raluca 5.37 6.10 5.918
79 Chis Anca 12 Emil Racovita Brasov Moldovan Cristina 8.25 5.10 5.888
80 Savu Olivia 12 LT.Codlea Codlea Biolan Nina 7.87 5.10 5.793
81 Axinte Lorena 12 CST Emil Racovita Brasov Moldovan Cristina 6.75 5.35 5.7
82 Mocanu Ioana 12 LT.Codlea Codlea Biolan Nina 6.15 5.15 5.4
83 Dan Horea 12 CN Andrei Saguna Brasov Dobos Cristina 5.32 5.25 5.268
84 Sona Mioara 12 LT Zarnesti Zarnesti Bordean Raluca 5.15 5.10 5.113
85 Grajdeanu Georgiana 12 CT. Simion Mehedinti Codlea Horea Marian 3.50 5.45 4.963