Olimpiada judeteana de lb.germana 2010

  Numeleşi prenumele elevului Cls Cat Nivel europ. Unitatea scolara Premiu
1 SIEGEL J: SHEILA IX C B1/ 2 Col. Naţ. Andrei Şaguna I
2 COMAN T.TUDOR IX C B2 Col. Naţ. Informatica Gr. Moisil II
3 DUMBRAVA D. DAN THEODOR IX C B1/ 2 Col. Naţ. Dr. I. Meşotă III
4 Puşcoi I. Mark Alex IX D B2 Col. de Stiinţe "Emil Racoviţă" III
5 Domintean A. Stefania IX A A2 Colegiul Naţ. A. Saguna III
6 GEORGIA D.ANDREI DAN IX C B1 /2 Col. Naţ.Dr. I. Meşotă M1
7 SZOCS T.MAGDA IX C B1/ 2 Col. Naţ.Dr. I. Meşotă M2
8 GINERICĂ I. GEORGE IX C B1 Grup Şcolar Ind. Rasnov M2
9 PILIPINSCHI V.ANA MARIA IX B A2 Grup Şcolar Industrial Rasnov M3
10 ILIE C. AUREL IX B A2 Colegiul Naţ. Dr. I. Meşotă M3
11 HAPIUC M.ANTONIA GABRIELA IX B A2 Colegiul Naţ. Dr. I. Meşotă  
12 STOOF GH.MARION IX D B2 Liceul Arte Plastice "Hans. Mattes Teutsch"  
13 Stoichit Ov.Iulia IX A A2 Col. Naţ. A. Şaguna  
           
1 Zsigmond Cs. Eva Monica X A A2 Col. Naţ. Aprily Lajos I
2 BĂHNĂREANU M: ANDREEEA X C B2 Col. Naţ. Andrei Şaguna I
3 RADOVICI GH.GEORGE X C B2 Col. de Stiinţe "Emil Racoviţă" II
4 PUŞCOI I. CYNTHIA IULIA X D B2 Col. Naţ. Dr. I. Meşotă II-III
5 KIS G. ORSOLYA X A A2 Col. Naţ. Aprily Lajos III
6 Ciobanu Gh. Andrei X A A2 Colegiul Naţ. Dr. I. Meşotă M1
7 ŞARAMET O.DRAGOŞ X C B2 Col. de Stiinţe "Emil Racoviţă" M1
8 Ţifrea A. Alexandru X A A2 Colegiul Naţ. Dr. I. Meşotă M2
9 PAŞCALĂU M.ANA MARIA X C B2 Col. Naţ. Andrei Şaguna M2
10 CAMPEANU A. ADRIAN X C B2 Col. Naţ. Dr. I. Meşotă M2
11 GHICA N. GEORGIANA CODRUŢA X B B1 Grup Şcolar Ind. Rasnov M3
12 NEACŞU GH: ALICE X C B2 Col. Naţ. Dr. I. Meşotă M3
13 PRĂU M.MIHAELA CRISTINA X B B1 Grup Şcolar Ind. Rasnnov M4
14 Dumitrescu Fl. Maria Debora X A A2    
15 MAGZARI T. TIMEA X B B1 Grup Şcolar Ind. Rasnov  
16 MORAR A. VLAD X C B2 Col. Naţ. Dr. I. Meşotă
17 HAYDU M:ROBERT MIHAI X C B2 Grup Şcolar Industrial Rasnov  
18 BĂNUCU L. ALINA X C B2 Col. de Stiinţe "Emil Racoviţă"  
19 PRICOPE V. MĂDĂLINA X C B2 Grup Şcolar Industrial Rasnov  
             
1 BĂLĂCESCU M.LIVIA XI A B1 Col. Naţ.Dr. I. Meşotă I
2 ENACHE V.TEODORA XI C B2 Col. Naţ. Andrei Şaguna I
3 ALBICI GH: ANCA MARIA XI D C1 Col. Naţ. Andrei Şaguna I
4 IDOMIR V. MĂDĂLINA GEORGIANA XI A B1 Col. Naţ. Andrei Şaguna II
5 TATOMIR I.ANCA XI C B2 Col. Naţ. Dr. I. Meşotă II
6 CUTIERU GH: ANDREI XI C B2 Col. Naţ. Dr. I. Meşotă II
7 BELEIU M. DIANA GEORGETA XI A B1 Col. Naţ. Andrei Şaguna III
8 CONSTANTIN O.IOANA XI C B2 Col. Naţ. Dr. I. Meşotă III
9 KIRALY Z.TIMEA XI A B1 Col. Naţ. Aprily Lajos M1
10 VĂŞTEA GH. LUCREŢIA MARIA XI C B2 Col. Naţ. Dr. I. Meşotă M1
11 ALMĂŞANU I. AANDREI XI C B2 Grup Şcolar Industrial Rasnov M2
12 POCNEŢ R. OVIDIU IONUŢ XI A B1 Col. Naţ. Informatica Gr. Moisil M2
13 ORHA ST.REBECCA XI A B1 Col. Naţ. Andrei Şaguna M3
14 CUJBĂ D. ANA MARIA XI A B1 Col. Naţ. Andrei Şaguna M4
15 RASNOVEANU D.INES XI C B2 Grup Şcolar Industrial Rasnov  
16 SCURTU T: FIBIA IUSTINA XI C B2 Col. de Stiinţe "Emil Racoviţă"  
17 SORIC I. IOANA XI C B2 Grup Şcolar Industrial Rasnov  
           
1 IOSIF I.IOAN DRAGOŞ XII C B2 Col. Naţ. Dr. I. Meşotă I
2 DANDEŞ D. DANIELA XII A B1 Col. Naţ. Andrei Şaguna II-III
3 ZOTTA M: RUXANDRA MARIA XII A B1 Col. Naţ. Andrei Şaguna II-III
4 DUCAR V. GEORGE MIHAI XII C B2 Col. Naţ. Dr. I. Meşotă III
5 ANTONIE I.ANDREAS MICHAEL XII B B2 Col. Naţ. Dr. I. Meşotă M1
6 FINTOIU S.DIANA GEORGIANA XII C B2 Col. Naţ. Informatica Gr. Moisil M1
7 BADEA M.IOANA XII B B2 Col. Naţ. Dr. I. Meşotă M2
8 ORBAN I. ANDREEA ALEXANDRA XII C B2 Col. Naţ. Dr. I. Meşotă M2
9 MUNTEAN C. RALUCA MARIA XII B B2 Col. Naţ. Dr. I. Meşotă M3
10 DUMBRAVĂ D: DIANA XII C B2 Col. Naţ. Dr. I. Meşotă M3
11 RĂDULESCU C. PAUL CRISTIAN XII C B2 Col. Naţ. Dr. I. Meşotă M4
12 SCURTU T. ESTERA XII C B2 Col. Naţ. Dr. I. Meşotă M5
13 SANDU A. MIHAI XII B B2 Col. Naţ. Dr. I. Meşotă  
14 CRISTOLOVEAN N. OANA OTILIA XII B B2 Col. de Stiinţe "Emil Racoviţă"  
15 PREDA D.ANDREEA XII B B2 Col. de Stiinţe "Emil Racoviţă"