Colegiul National "Dr. I. Mesota"

GR8 programs . Editia a VII-a, 2006

 

PREZENTARI  PP - cls. XI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nr.crt.

numele si prenumele

nume proiect

 

 

 

 

 

 

puncte

1

Mircescu Anca

Iraq

9

8

8

8

9

9

51

2

Bitere Carmen

Agentie de turism

9

7

9

7

8

10

50

3

Tanase Alexandra

Together as one

9

8

8

8

8

9

49

4

Micu Manuel si George

Jocuri

8

10

5

5

10

9

47

5

Guta Daniel

Elvetia

6.5

7

6

6

6

8

39.5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PREZENTARI  PP - cls. IX

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nr.crt.

numele si prenumele

nume proiect

 

 

 

 

 

 

puncte

6

Sandu Elena, Hadade Anca

Marea bariera de corali

10

9

6

10

10

6

51

7

Dima Alexandru, Priboi Catalin

Razboiul de Independenta

8

10

7

7

9

9

50

8

Garoiu Lavinia, Zara Andreea

Piatra Craiului

9

10

6.5

6

9

9

49.5

9

Aldulea Alexandru, Buga Vlad

Energia nucleara

10

8.5

6.5

7

7

8

47

10

Toma Marilena, Anton, Ungureanu

Cele 7 minuni ale lumii

9

8

6

6

8

9

46

11

Ion Maria, Terzea Lidia

Apa

10

8

5

8

9

5

45

12

Chirila Cristina, Miron, Maftei

Brasovul, oras istoric

9

8

5

5

8

9

44

13

Rusanescu Alex., Mateiu, Musina

Maretia muntilor romanesti

9

8

5

5

9

8

44

14

Trandafir Roxana, Farcas Adina

Orasele importante ale lumii

8

7.5

4.5

4.5

7

6

37.5

15

Burca Anamaria

Muzik si showbizul modern

6

7

5

5

6

7

36

16

Ursache Andreea

Plante exotice ornamentale

6

6.5

5

5

6

7

35.5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SOFT  DIDACTIC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nr.crt.

numele si prenumele

nume proiect

 

 

 

 

 

 

puncte

17

Gurau Alexandru

Jumping Ball

9.5

10

10

8

10

9

56.5

18

Serban Irina

Spanzuratoarea

7.5

10

9

8

9

10

53.5

19

Bilici Alexandru

5 Margarete-gestiunea unei pensiuni

7

7

10

10

9

8

51

20

Ursuleanu Ionut

Puzzle

8

10

6

7

7

7

45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PAGINI  WEB

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nr.crt.

numele si prenumele

nume proiect

 

 

 

 

 

 

puncte

21

Oancea Octavian

Logica Paraconsistenta

10

10

9

10

9

10

58

22

Ferent Emil

90 de ani de la intrarea armatei in Brasov

9

9

10

10

9

8

55

23

Nitu Radu

Qwan-ki-do

8.5

8

9

7

8

9

49.5

24

Metea George

Pesterile din Romania

9

9

7

7

8

8

48

25

Hetea Ciprian

O cafenea

8

8

7.5

8

7

9

47.5

26

Mutu Laura

Rock

8

7

8

8

7

7

45