OLIMPIADA DE LIMBA GERMANA, ETAPA JUDETEANA -2003

Nr crt Nume prenume Scoala Profesor Punctaj Locul CTG
  IX A(1-3 o/s)          
1 Ghia Diana C.N.'A.Saguna '    85.50 III  IX A(1-3 o/s)
2 Leau Andra Claudia C.N.Ec.'A.Bârseanu"    77.30 - IX A(1-3 o/s)
  IX B (4 - 6 o/s)          
1 Marko Alina Magdalena Gr.Sc. Ind. Râsnov   73.65 - IX B (4 - 6 o/s)
2 Postolica Bogdan Marius Gr.Sc. Ind. Râsnov   61.60 - IX B (4 - 6 o/s)
  IX C          
1 Soanca Radu  C.N.'Dr.I.Mesota'   96.42 I IX C
2 Spiridon Claudia C.N.'A.Saguna'   96.17 II IX C
3 Popa Fabian C.N.'Dr.I.Mesota'   95.12 III IX C
4 Stoica Elena  C.N.'Dr.I.Mesota'   87.77 M1 IX C
5 Barf Petra Gr.Sc. Ind. Râsnov    86.37 - IX C
6 Pântice Roxana C.N.'A.Saguna'   79.60 - IX C
7 Neidoni Andreea Gr.Sc.Chimie Ind. Victoria       77.65 - IX C
  X A (1 -3 o/s)          
1 Surdu Alina C.N.'Dr.I.Mesota'   88.50 III X A (1 -3 o/s)
2 Paduraru Carmen C.N.'A.Saguna'   86.00 M1 X A (1 -3 o/s)
3 Mihai Ana Maria C.N.'A.Saguna'   81.25 M2 X A (1 -3 o/s)
4 Irimie Ioana C.N.'A.Saguna'   77.25 - X A (1 -3 o/s)
5 Edroi Valentina C.N. 'Gr. Moisil”   77.25 - X A (1 -3 o/s)
6 Andronachi Irina C.N. 'Gr. Moisil”   70.00 - X A (1 -3 o/s)
  X B (4 - 6 o/s)          
1 Miciulica Ioana C.N.'Dr.I.Mesota'   89.00 III X B (4 - 6 o/s)
2 Saniuta Adina C.N.'Dr.I.Mesota'   77.00 - X B (4 - 6 o/s)
  X C          
1 Ilea Adriana C.N.'A.Saguna '   98.00   X C
2 Lenard Denes C.N. 'Gr. Moisil”   94.00   X C
3 Mija Andreea Cornelia Gr.Sc. Ind. Râsnov   89.00   X C
4 Borzea Alexandru Lic.'C.I.Dragusanu” Victoria   83.50   X C
5 Popa Gentiana C.N.'Dr.I.Mesota'   83.00   X C
6 Cornea Ana Maria C.N.'Dr.I.Mesota'   81.50   X C
7 Iancu Adriana Col.St.Nat.'E.Racovita”   79.75   X C
8 Batar Cristina Lic.'C.I.Dragusanu” Victoria   77.00   X C
9 Grigoras Radu C.N.'Dr.I.Mesota'   74.50   X C
10 Jercan Cristina C.N."Dr.I.Mesota"   70.00   X C
11 Bârsan Ana Maria Lic.'C.I.Dragusanu” Victoria   67.60   X C
12 Georgescu Catalin C.N.'Dr.I.Mesota'   66.75   X C
13 Banc Gabriela Otilia Gr.Sc. Ind. Râsnov   65.50   X C
14 Marcu Mircea Adrian Gr.Sc.Chimie Ind. Victoria   63.25   X C
  XI A ( 1-3 o/s)          
1 Posea Cristina C.N.Unirea   70.55   XI A ( 1-3 o/s)
2 Techere Andreea C.N. 'Gr. Moisil”    58.25   XI A ( 1-3 o/s)
3 Craciun Alexandra C.N. 'Gr. Moisil”    54.75   XI A ( 1-3 o/s)
4 Irimia Oana C.N.Unirea   53.02   XI A ( 1-3 o/s)
  XI B (4-6 o/s)          
1 Pintilie Irina C.N.'Dr.I.Mesota'   90.50 - XI B (4-6 o/s)
2 Homorozeanu Alina C.N.'Dr.I.Mesota'   90.25 - XI B (4-6 o/s)
3 Fritz Maria C.N.'Dr.I.Mesota'   89.00 - XI B (4-6 o/s)
4 Todor Oana Miruna Col.St.Nat.'E.Racovita”   86.00 - XI B (4-6 o/s)
5 Zaharia Sonia C.N.'A.Saguna'   85.75 - XI B (4-6 o/s)
  XI C          
1 Janzer Gudrun C.N. 'Gr. Moisil”   98.50 - XI C
2 Ursachi Ioana C.N.'Dr.I.Mesota'   96.75 - XI C
3 Craciun Ovidiu Gr.Sc.Ind.'St.O.Iosif”Rupea   96.65 - XI C
4 Craciun Radu Gr.Sc.Ind.'St.O.Iosif”Rupea   83.87 - XI C
5 Preda Paul Col.St.Nat.'E.Racovita”   73.40 - XI C
  XII A (1-3 o/s)          
1 Patakfalvi Eniko Lic. 'AprilyLajos” Gyulai Maria 83.75 III XII A (1-3 o/s)
2 Ignat Anda C.N. 'Gr. Moisil” Delfavero Magda 80.50 M1 XII A (1-3 o/s)
3 Mândras Carmen C.N. 'Gr. Moisil” Delfavero Magda 79.50 - XII A (1-3 o/s)
4 Kilyen Reka Lic. 'AprilyLajos” Gyulai Maria 62.00 - XII A (1-3 o/s)
  XII C          
1 Ursachi Irina C.N.'Dr.I.Mesota' Median Beatrice 96.60 I XII C
2 Dovâncescu Silviu C.N. 'Gr. Moisil” Delfavero Magda 96.60 I XII C
3 Dragan Dan C.N.'Dr.I.Mesota' Median Beatrice 94.60 II XII C
4 Musina Alexandru C.N.'A.Saguna' Kovacs Gabriel 89.25 III XII C
5 Marin Mircea C.N.'Dr.I.Mesota' Median Beatrice 88.30 M1 XII C
6 Constantin Raluca Giorgiana Gr.Sc. Ind. Râsnov  Kovacs Gabriel 86.80 M2 XII C
7 Bogorin Alexandru C.N.'Dr.I.Mesota' Median Beatrice 84.30 M3 XII C
8 Popescu Razvan C.N.'Dr.I.Mesota' Median Beatrice 73.50 - XII C
9 Rapeanu Paul Col.St.Nat.'E.Racovita” Spineanu Zoica 70.60 - XII C
15 Bucsan Anca Lic.'C.I.Dragusanu” Victoria   62.70   XC
16 Urdea Radu Gr.Sc.Chimie Ind. Victoria   58.25   XC
INSPECTOR DE SPECIALITATE
prof. GEORGETA TOTEA