Brașov, Str. Bihorului nr.3 cod postal 500209 e-mail:colegiul_mesota@yahoo.com
Telefoane: secretariat 0268/543455 sau 0368/449197; director 0268/543457 ; director adj. 0268/543456 sau 0368/007093 | Contactaţi-ne



search engine by freefind căutare avansată
 OLIMPIADA DE ISTORIE. FAZA JUDETEANA 2003

OLIMPIADA DE ISTORIE. FAZA JUDETEANA 2003

Nr.Crt Nume Scoala Clasa Media
  VIII      
1 Catincescu Andra  Saguna 8 9.80
2 Darau Cristian Chimie Victoria 8 9.70
3 Miron Mihai gen.8 8 9.60
4 Lazar Iulian  gen.30 8 9.50
5 Martisca Oana Saguna 8 9.50
6 Neagu Horatiu gen.27 8 9.25
7 Fekete Alina gen.30 8 9.10
8 Oltean Irina Saguna 8 9.10
9 Micu Vlad Saguna 8 9.00
10 Pirau Sorin gen.1 Fagaras 8 9.00
11 Radoi Alexandru Mesota 8 9.00
12 Stanciu Alexandra gen.11 8 9.00
13 Polexa Alexandru Mesota 8 8.85
14 Zdrob Ioana gen.3 Codlea 8 8.80
15 Popa Radu Constantin gen.5 8 8.80
16 Roman Lucia gen.7 8 8.75
17 Georgescu Anca Mesota 8 8.70
18 Todor Anamaria gen.5 8 8.70
19 Popa Ioana gen.27 8 8.50
20 Cristea Ana-Maria Mesota 8 8.45
21 Diaconu Stefania gen.18 8 8.40
22 Stan Alina gen.15 8 8.35
23 Hurghis Simion Saguna 8 8.30
24 Costineanu Ioana  gen.27 8 8.25
25 Turcu Daniel gen.22 8 8.25
26 Tanase Adriana gen.3  8 8.00
27 Ciocoiu Alin gen.19 8 7.90
28 Ciuraru Simona gen.11 8 7.90
29 Ciolac Alexandru gen.19 8 7.75
30 Giol Dragos gen.18 8 7.70
31 Martoiu Ioana Saulescu Predeal  8 7.70
32 Zaharie Melania gen.5 8 7.70
33 Opris Anamaria d-na Stanca 8 7.60
34 Pavel Liviu Radu gen.28 8 7.45
35 Stan Bianca Ricarda Honterus 8 7.35
36 Coapsi Iustin Honterus 8 7.30
37 Rohan Anca Muresanu 8 7.10
38 Ioan Monica gen.15 8 7.00
39 Schiopu Mariana gen.3 Codlea 8 6.95
40 Francu Adina d-na Stanca 8 6.90
41 Tarta Raul gen.27 8 6.75
42 Udila Sebastian gen.19 8 6.70
43 Mija Amelia gen.1 Fagaras 8 6.65
44 Grapa Vlad Dragusanu Victoria 8 6.60
45 Mitrea Ioana gen.7 8 6.50
46 Clopotel Livia gen.7 8 6.40
47 Suteu Daniel gen.1 Fagaras 8 6.40
48 Reit Raul gen.6 8 6.15
49 Demeter Silvana Honterus 8 6.10
50 Oprisan Ana Maria gen.2 Codlea 8 6.05
51 Culcea Vlad gen.8 8 5.85
52 Micu Andrada gen.3 Codlea 8 5.85
53 Toader Calin gen.19 8 5.75
54 Diaconu Mihai gen.27 8 5.65
55 Ober Anamaria gen.6 Sacele 8 5.65
56 Bejgu Aura gen.6 8 5.55
57 Bercu Maria Cristina d-na Stanca 8 5.40
58 Cabas Horia Bogdan Rupea 8 5.00
59 Hinta Dragos gen.8 8 5.00
60 Istratescu Ruxanddra Saulescu Predeal  8 4.45
61 Andrei Larisa gen.1 Codlea 8 4.40
62 Sultanoiu Bogdan gen.27 8 4.05
63 Modval Irina gen.1 Codlea 8 4.00
64 Tudorache Nicoleta  gen.1 Codlea 8 2.70
65 Tudor Raluca gen.24 8 2.35
  IX      
1 Pana Alexandra Raluca Saguna 9 9.80
2 Plesa Adriana Saguna 9 9.70
3 Farcas Ioan Catalin Radu Negru 9 9.25
4 Uszkai Radu Mesota 9 9.15
5 Dumitrache Vlad Saguna 9 8.80
6 Oancea Ruxandra Unirea 9 8.65
7 Lipan Florin Honterus 9 8.50
8 Budau Loredana Moroianu Sacele 9 8.35
9 Ciortescu Beniamin  Mesota 9 8.30
10 Motoc Larisa Radu Negru 9 8.30
11 Stefan Adela Saguna 9 8.15
12 Goga Alina Brancoveanu 9 8.00
13 Radu Monica Mesota 9 7.75
14 Ciobanu Cornelia Brancoveanu 9 7.65
15 Gaman Milena Radu Negru 9 7.65
16 Goga Alexandru Mesota 9 7.60
17 Conache Delia Moroianu Sacele 9 7.50
18 Iamandi Anca Mesota 9 7.30
19 Neagos Georgiana Dragusanu Victoria 9 7.30
20 Stanescu Daniel Brancoveanu 9 7.25
21 Carje Roxana Elena Dragusanu Victoria 9 7.20
22 Anghel Diana Larisa Mesota 9 6.95
23 Sandu Marcel Honterus 9 6.40
  X      
1 Darau Irineu Ambrozie Chime Victoria 10 10.00
2 Nica Georgiana Unirea 10 9.70
3 Fazakas Szolt Aprily Lajos 10 9.10
4 Guima Ionela Unirea 10 9.05
5 Rugea Sandra Unirea 10 9.05
6 Dragomir Anne Maria Mesota 10 8.90
7 Dragomir Cristina Brancoveanu 10 8.80
8 Calistru Ana Maria Radu Negru 10 8.60
9 Gherman Sabina Brancoveanu 10 8.40
10 Petrache Lavinia Radu Negru 10 8.40
11 Bodros Andreea Moroianu Sacele 10 8.35
12 Balint Emoke Aprily Lajos 10 8.10
13 Gadinceanu Roxana Saguna 10 8.10
14 Roata Mihai Industrie Usoara 10 7.90
15 Greiner Andreea  Unirea 10 7.75
16 Voicu Mircea Unirea 10 7.60
17 Chelbea Geanta Miruna Mesota 10 7.55
18 Lazar Alexandra Saguna 10 7.50
19 Iliescu Irina Radu Negru 10 7.40
20 Pleasca Cristina Moroianu Sacele 10 7.10
21 Muzsnai Noemi Aprily Lajos 10 7.05
22 Florea Ana Maria Electroprecizia Sacele 10 6.10
23 Manoila Diana Teoretic Predeal 10 5.90
  XI      
1 Pasculet Ioana Saguna 11 9.60
2 Corca Ana Maria Mesota 11 9.30
3 Mastan Irina Mesota 11 9.30
4 Ciorasteanu Anca Mesota 11 9.10
5 Szekely Csaba Aprily Lajos 11 9.05
6 Laba Remus Moroianu Sacele 11 9.00
7 Stoian Teodora Unirea 11 8.95
8 Spiridonescu Ioana Saguna 11 8.80
9 Coman Sorin Saguna 11 8.70
10 Nita Stefan Lucian Electroprecizia Sacele 11 8.70
11 Sima Georgeta Teoretic Codlea 11 8.65
12 Maxim Adrian Saguna 11 8.60
13 Mirica Denisa Saguna 11 8.55
14 Nicodin Sorin d-na Stanca 11 8.55
15 Disor Mihaela Titulescu 11 8.40
16 Szasz Csaba Aprily Lajos 11 8.25
17 Moraru Roxana Saguna 11 8.05
18 Olteanu Laura Muresanu 11 8.05
19 Dumitru Anca Muresanu 11 7.55
20 Dobos Ionela Unirea 11 7.45
21 Tanase Oana Cristina Radu Negru 11 7.45
22 Vioreanu Iulia Unirea 11 7.30
23 Odaianu Florin Teoretic Codlea 11 7.05
24 Anghel Laura Unirea 11 6.75
25 Agapie Adrian Chime Victoria 11 6.25
26 Varareanu Andrei Stefan Titulescu 11 6.05
1 Zavastin Ioana Saguna 12 9.60
2 Codreanu Cristina Unirea 12 9.60
27 Sandu Constantin Ciprian Teoretic Predeal 11 5.45
3 Dumitrescu Olivia Saguna 12 9.05
4 Barcan Elena Unirea 12 8.95
5 Dobrescu Ioana Cristina Honterus 12 8.90
6 Stanescu Angela Mesota 12 8.90
7 Damian Bianca Mesota 12 8.70
8 Iacomir Vlad Saguna 12 8.65
9 Tapalaga C-tin Silviu d-na Stanca 12 8.60
10 Trufasu Paula Unirea 12 8.50
11 Apostolescu Marius Saguna 12 8.20
12 Alexe Raluca Radu Negru 12 7.95
13 Bobolicu Georgiana Unirea 12 7.90
14 Stoia Ana Maria Unirea 12 7.80
15 Buciuscan Ianos Moroianu Sacele 12 7.70
16 Calin Ana Maria Saguna 12 7.70
17 Stefan Claudiu Mesota 12 7.70
18 Tolea Flavius Aprily Lajos 12 7.10
28 Barbat Madalina d-na Stanca 11 4.95
  XII      
19 Grigoras Cristina Unirea 12 7.05
20 Lupu Iustin Andrei Muresanu 12 7.00
21 Scantei Catalina Hidromecanica 12 6.75
22 Lisianu Laura Radu Negru 12 6.70
23 Jula Bogdan Electroprecizia Sacele 12 6.40
24 Trif Alina Gr Sc Senchea Fagaras 12 5.80
25 Schiopu Rares Lic Teologic D Staniloaie 12 5.80
26 Vlad Adelina Unirea 12 5.60
27 Gainariu Ana Maria Electroprecizia Sacele 12 5.40
28 Nicoara Andrea Aprily Lajos 12 5.10
29 Sandulache Simona Unirea 12 5.10
30 Igas Cristina Chimie Victoria 12 5.00
31 Husea Simona Ind. Victoria 12 5.00
32 Mitrea Mihail Iustin Lic Teologic D Staniloaie 12 5.00
33 Albert Costinela Teoretic Codlea 12 4.25
34 Hornea Antonia Laura Ind. Zarnesti 12 3.30
 
INSPECTOR DE SPECIALITATE
PROF. IOAN POPA


Contact
Brașov, Str. Bihorului nr.3, cod postal 500209, e-mail: colegiul_mesota@yahoo.com

Telefoane
secretariat: 0268 543455 / 0368 449197, director: 0268 543457, director adj.: 0268 543456 sau 0368/007093