Brașov, Str. Bihorului nr.3 cod postal 500209 e-mail:colegiul_mesota@yahoo.com
Telefoane: secretariat 0268/543455 sau 0368/449197; director 0268/543457 ; director adj. 0268/543456 sau 0368/007093 | Contactaţi-ne



search engine by freefind căutare avansată


Elevii colegiului "Dr. Ioan Meșotă" în anul școlar 2017-2018

Clase de gimnaziu

VA, VIA, VIIA, VIIIA

Clase de liceu

IXA, IXB, IXC, IXD, IXE, IXF
XA, XB, XC, XD, XE, XF
XIA, XIB, XIC, XID, XIE, XIF
XIIA, XIIB, XIIC , XIID, XIIE, XIIF
 
nr Clasa 0a (diriginte dirig_9a )
1 BODE IULIA-MARIA
2 CARSTEA IOANA-BIANCA
3 CENUSE ALEXANDRA-IOANA
4 CERNATESCU MIRUNA-IOANA
5 CIUREA ANDRA
6 COSTEA BOGDAN
7 CRACIUN ANA-MARIA-ALESSANDRA
8 CRISTEA HORATIU
9 DANCIU VANESSA
10 DANILA DARIA-IOANA
11 DANILA MARUCA-ANDREEA
12 DETESANU ALEXANDRA-MARIA
13 GOGU ANDREEA-LARISA
14 IVANUCA ILINCA-GEORGIANA
15 KARADENIZ IREM
16 MOISE MIHAELA
17 MUNTEANU DARIA
18 MUNTEANU RADU-FLORIN
19 OLTEANU FLORINA
20 PARFENE ANTONIA
21 PETER ROBERT-EDUARD
22 RADEANU IULIA
23 RAILEANU CATALINA-IOANA
24 RUSIU ALINA-IOANA
25 SCINTEI ADINA-VASILICA
26 STOIAN ANDREI-CRISTIAN
27 SUCIU ALEXANDRU-BOGDAN
28 VISAN MARIA-GABRIELA
29 VUJEU ANA-GIULIA
nr Clasa 0b (diriginte dirig_9b )
1 BABES CATALIN-DAVID
2 BETERINGHE GEORGIANAELENA
3 BLAGA MIHAI-TUDOR
4 BOSNEA MARIAN-DANIEL
5 BRONESCU MIRUNA-DELIA
6 COMANELEA SABINA-MARIA
7 DUMITRU DIANA
8 EPURE PETRU
9 FATU ADRIAN
10 FILIP IOANA
11 GHELASE MARIA-CRISTINA
12 HUSLEAG ANDREEA
13 LACATUS CATALIN-PETRU
14 MACAVEI THEODORA-NICOLE
15 MIRON VLAD-GABRIEL
16 MURARU IOANA
17 NICOLESCU ANDREI
18 NISTOR DRAGOS
19 NISTOR DARIA
20 OPREA VICTOR-VASILE
21 PAPARA DARIA
22 PASTIN ANDREI
23 PLAIASU CODRUT-STEFAN
24 RADU OANA
25 SARAMET ANDREI
26 SAVASTRU ALEXANDRU-STEFAN
27 STEFAN MARIA
28 SULICA EUSEBIU-IOAN
29 TEPOSU CAMELIA
nr Clasa 0c (diriginte dirig_9c )
1 ALEXANDRU RADU-SERBAN
2 ANGHELUS CRINA-COSMINA
3 BULARCA TUDOR-CORNELIU
4 CINDEA ALEXANDRU
5 CIOCIU ALEXANDRA
6 CIUCULAN IZABELLA-CELINE
7 CRISTOLOVEAN DELIA-IOANA
8 DOBRE ANA-MARIA
9 HAHUI GEORGE-FLAVIUS
10 HAIDAU ROXANA-PETRONELA
11 HARAI ALEXANDRU-STEFAN
12 ICHIM ARTEMIZA
13 IONESCU SERBAN-ANDREI
14 LUNGANU SIMIONANDREI
15 MILITARU RARES
16 MOLDOVEANU RAZVAN-IOAN
17 OLTEAN BIANCA
18 OLTEAN MIRUNA
19 OSIAN BOGDAN-RADU
20 PATRASCU FILIP-ALEXANDRU
21 RADU LUISSA-ELISABETA
22 ROSU RARES
23 SCHLUPEK CRYSTAL-ELIZABET
24 SIRGHI RAMONA-IOANA
25 STROIE STEFAN-VLAD
26 TELEA MARIA-LAURA
27 VARTOLOMEI MIRCEA-STEFAN
28 ZOROJANU MARIACATERINA
nr Clasa 0d (diriginte dirig_9d )
1 BEBELEA DAVID-VIRGILIU
2 BOZOCEA IULIA-SIMINA
3 BUTNARIU ANISIA-MARIA
4 CHI?EA MARIA-ALEXANDRA
5 CIOBANU DARIA-ELENA
6 CIOBANU HORIA
7 CUCU VALERIA-ALEXANDRA
8 DUMITRASCU-ENACHE DAVID
9 FRINCU IOANA-ALEXANDRA
10 GHERGHEL MARIA-ALEXANDRA
11 GOMBOS ADELA-MARIA
12 HOLERGA ANDA-TEODORA
13 MADA VLAD-GEORGE
14 MESAROS VLAD
15 MIHAILA DARIA
16 MILOTOIU MIHAIL
17 MITU IULIA-ELENA
18 MOLDOVEAN HORIA-ALEXANDRU
19 MOSOIU TEODOR-DANIEL
20 NICA TEODORA-ALINA
21 NICOARA ANDREEA-CODRU?A
22 PETCU ANA-MARIA
23 PRAJA ARIADNACATALINA
24 RADULESCU CRISTINA-MARIA
25 RAICU MARIA-GEORGIANA
26 RUSU DARIA-IOANA
27 TEUTU STEFANIA
28 TRET MARIA
nr Clasa 0e (diriginte dirig_9e )
1 ATANASIU CASSANDRA-ANNE
2 BADEA STEFANIA-IOANA
3 BENEDEK FRANCESCA
4 BOROICA FLORENTINA
5 BUCUR BIANCA
6 BULARCA IULIA-MARIA
7 CERNAT ANDRADA
8 CHIFOR DALIA-ELENA
9 CIURCHIL-GIURGIU ANDREEA
10 CIUTACU ALEXIA-GEORGIANA
11 CLINCIU SORANA-MARIA
12 DINU TIMEA
13 DRAJAN IULIA-ROXANA
14 DULAMA COSMIN-GABRIEL
15 GAVRILA LOREDANA-IOANA
16 JARCA ANDREI
17 MANEA-COJOCARIU ANDREI
18 MIHAI RALUCA-ANDREEA
19 MOCANU ELENA
20 NASTAC ANCUTA-IULIANA
21 NICOLAE FLORENTINA-ALINA
22 ONU MARIA
23 PASCA ANDRADA
24 PREOTU CRISTINA-MIHAELA
25 RISTEA ALEXANDRA-ADELINA
26 SIN HORATIU
27 TEULEA TUDOR-CONSTANTIN
28 UNGUREANU DANIEL-PETRU
nr Clasa 0f (diriginte dirig_9f )
1 ALEXE AMALIA
2 BEREHOLSCHI LOIS
3 BLENDICA FRANCESCA-MARIA
4 BOTH ALEXA-ANA-ELENA
5 CINDEA NOEMI-MARIA
6 COJANU ANASTASIA-ELEONORA
7 CRACUT CALIN-MIHAI
8 CRISTUREANU RADU-ANDREI
9 DRAGAN STEFANA-GEORGIANA
10 DUMITRAS DANA
11 HASU IOANA-MARIA
12 IONASCU MIRUNA-VALENTINA
13 IONICA NADIA-ANDREEA
14 JITARU JUSTIN
15 LORENT MELANIA-ELENA
16 MARIAN IOANA
17 MICLE ALEXIA-EDITH
18 MOCANU IULIA-ELENA
19 MOISANU ROBERT
20 NEAGOE ALINA-SARAH
21 ORATIE MARIA-ANDREEA
22 PALKO-DANI IOANA
23 PETREA GHEORGHE-DAMIAN
24 ROITA ALEXANDRU-SILVIU
25 SERBAN DENISA-GEORGIANA
26 SUTU ANDREI-SERBAN
27 TAMASANU DELIA-SANZIANA
28 TURCANU ALIS
nr Clasa 1a (diriginte Barbu Cristina )
1 ALBEAN AMALIA MARIA
2 CALUTU RUXANDRA
3 CARAMAN ROBERT ANDREI
4 CEAUSU ANDREEA
5 CIUCIU IOANA SORINA
6 DUCAR LAVINIA IOANA
7 DUMITRU FRANCESCA IOANA
8 FESTILA DENISA IOANA
9 GAVRILA OANA SOFRONIA
10 GREAVU SERBAN MARA VICTORIA
11 GRIGORITA STEFANIA ALEXIA
12 ILIE SOFIA MARIANA
13 LEVAI IULIA MARIA
14 LUPOI BIANCA
15 MATE MELINDA
16 MICU AMALIA
17 MOLDOVAN ALINA ANDREEA
18 MOMOI ALEXANDRU
19 PETRESCU IRINA
20 POP ANA IZABELA
21 ROMAN MARIA SABINA
22 RUSU TUDOR
23 SERBAN EDUARD BENIAMIN
24 STEFAN RUXANDRA
25 TICU MIRCEA ADRIAN
26 TUCA IOANA
27 TUTUI ANA MARIA MADALINA
28 VEGH MIHALY ADAM
nr Clasa 1b (diriginte Carstea Florin )
1 ALBON PAUL NICOLAE
2 BARSAN HORIA NICOLAE
3 BINZARU PLESA EMANUELA
4 BIRCA DANIELA
5 BOESAN DIANA ALEXANDRA
6 BULARCA ANDREI
7 BUTNARIU TUDOR
8 CIURLICA TEODORA
9 GARCEA CODRUT GEORGE
10 GEORGESCU DAVID STEFAN
11 GROZEA ANDREEA
12 LOLOS ANDREEA DIANA
13 MOLDOVAN TEODORA ANA
14 NECULOIU IOANA ANDRADA
15 NEGREA VLAD NICOLAE
16 NICOLAE ELENA ALEXANDRA
17 NITU IOANA
18 OANCEA VLAD-CRISTIAN
19 OLTYAN VALENTIN
20 OPRISAN ANDREEA ELENA
21 PIRVU RALUCA ANA MARIA
22 SANDRU MIHAI
23 SCHIAU ANDA IOANA
24 SUTEU CALINA-MARIA
25 SZEKELY ANDREI VALENTIN
26 TEISANU SILVIA
27 TINCA BEATRICE IOANA
28 VINTILA DANIELA ELENA
29 VISINESCU VLADIMIR IOAN
30 VOINESCU GEORGE RAZVAN
31 ZAMFIR ANDRADA GEORGIANA
nr Clasa 1c (diriginte Pacurar Felicia )
1 BACIU ANDREI
2 BALABAN MONICA
3 BALCANU VLAD ANDREI
4 BANICA DRAGOS
5 BARTOS BEATRICE
6 BLAGA AUDREY NICOLE
7 BLAGA NICHOLAS PAUL
8 BOGDAN VASILE TEODOR
9 BOTAS ROBERTA ANDREEA
10 CARAMIDA ALEXANDRA
11 COTET ERIKA ANDREEA
12 CRISAN ALEXANDRA BEATRICE
13 DAIAN MIRUNA TEODORA
14 DUMA VLAD MIHAI
15 FRUNZESCU VLAD TEODOR
16 GHEORGHINA RAISA CATALINA
17 GRAMADA ANDREI IOSIF
18 GRAPA REBECA
19 LAZAR CORINA ANDREEA
20 LEU FLAVIUS MARIAN
21 MOISE ANDRA
22 NICHIFOR FLAVIUS
23 ROSU ALEXANDRU
24 ROSU MIHAI
25 SASU DANIELA CLAUDIA
26 SFARZ GEORGE
27 VOICU DENISA GEORGIANA
nr Clasa 1d (diriginte Raducanu Viorel )
1 ANGHEL PATRICIA STEFANA
2 BABAU VANESSA STEFANIA
3 BAILA BEATRICE MARIA
4 BALINT PAUL ANDREI
5 BENGA TEODORA CRISTINA
6 CASAS ALEXIS MARIA
7 CASCAVAL ANDREEA DANIELA
8 CHICHIOACA AMALIA
9 CIMPAN MIRUNA MARIA
10 CIOCAN DRAGOS
11 CONTOLENCU THEODOR
12 COSTACHE ANDRADA ELENA
13 CUCUTA PETRU
14 CURTU HORIA
15 GROSS KARL MICHAEL
16 HARABOR TEODORA
17 IOSIF ANDREI FLORIN
18 LUPU ROXANA MARIA
19 MODORCEA ANDREEA-CLAUDIA
20 MOLDOVEANU ANDREI TIBERIU
21 OLTEAN CRISTINA MARIA
22 ONOSE TUDOR
23 SANDU FLORINA ANAMARIA
24 SICOE TEODOR CASIAN
25 TUDOSE MATEI
nr Clasa 1e (diriginte Polexa Octavian )
1 BOJIAN IOANA EMILIA
2 BORICEANU CARMEN LORENA
3 CIMPEAN ANDREEA
4 CODREAN TEODOR
5 CRETU IZABELA MIRUNA
6 FATU BEATRICE
7 FLOREA REBECCA
8 GOGA IRINA
9 GRIGORE IULIANA ALEXANDRA
10 HAPENCIUC OCTAVIA MARIA
11 LUCA BIANCA
12 MARINESCU LUANA NICOLETA
13 MITU ALEXANDRA GEORGIANA
14 MUNTEANU ANDRA MARIA
15 MUSTEATA CRISTIAN
16 NEDELCU MARIA DENISA
17 NEGULICI ANDREEA LAVINIA
18 NISTOR CRISTINA BIANCA
19 OPRIS BRIGHITE MARIA
20 PETRESCU CHRISTIANA ALEXANDRA
21 POPOVICI DANA
22 SPATARIU ANNA DARIA
23 STANICEL SABINA MARIA
24 TATU MARIA
25 TESU MARIA FLAVIA
26 THOMAS SARA
27 URZICA MIRUNA MARIA
nr Clasa 1f (diriginte Loboda Alina )
1 BOTEA SINZIANA
2 BUZEA MARIA BEATRICE
3 CARSTOLOVEAN PAUL
4 CIOBOTAR OTILIA MIRUNA
5 COMSULEA IULIANA
6 CRISTEA COSMIN DUMITRU
7 FURNICA ELENA BIANCA
8 IONESCU TUDOR GEORGE
9 ISCRU-TOGAN STEFAN-CATALIN
10 IVAN DIANA GEORGIANA
11 KARADENIZ BIRSEN
12 KONRAD ADINA EVELYNNE
13 MARTON SIMINA MARIA
14 MICU IOANA
15 MICUT DRAGOS IONUT
16 MUSTAFA ANISA
17 PADURE STEFANIA MARIA
18 RADU SABINA
19 RIPEANU RALUCA VICTORIA
20 SCURTU LAURA
21 SECUIANU ALEXANDRA
22 STROESCU SANZIANA
23 SZEP ROBERT
24 TANASIE VICTOR
25 TATARU SORINA MARINA
26 TATARU RAISA
27 TITEIU MIRUNA MARIA
nr Clasa 2a (diriginte Huma Maria )
1 BONDOC ANA-MARIA
2 BUMBARU ANDREEA
3 BUTNARU DENISA-SORINA
4 CEAUSU MARIA
5 CERCHEZ ANDREEA-MADALINA
6 CIOBANU MIHAI
7 CIUPITU GEORGIANA
8 DEFTA ANDREEA-MADALINA
9 DOROFTEI TEODORA
10 DRAGOIU LAVINIA-ROXANA
11 DRAGOMIR DRAGOS
12 DUMITRASCUTA NAOMI-ELISA
13 EPURE MARA-IOANA
14 FARCAS-DIMA IOANA-ALINA
15 HORGA IULIA-MIHAELA
16 ILIE RAZVAN-ADRIAN
17 KOPPANDI TIMEA
18 LAZARESCU CELLA-IOANA
19 MARICIUC DENISA-MIHAELA
20 MATHE GEORGE-ALEXANDRU
21 MIHAI ALEXANDRU
22 POPESCU TEODORA-MARIA
23 PURCAROIU IOANA
24 SCORTEA MARILENA-GABRIELA
25 STAICU BIANCA-MIHAELA
26 TANA LAURA-IOANA
27 TODERASC ANDREI-BOGDAN
28 USCOIU DIANA-ANA-MARIA
nr Clasa 2b (diriginte Harabor Magda )
1 ALBU IULIA
2 ALDEA DELIA-CLAUDIA
3 ARDELIANU ANDREEA-DIANA
4 BABUS STEFANIA-CRISTINA
5 BALCANU TUDOR-COSMIN
6 BOBOC TEODORA
7 BULIGA ANA-MARIA
8 BUTA ROBERT-CONSTANTIN
9 CATANA ANDREEA-MARIA
10 CRACIUN ALEXANDRU-CONSTANTIN
11 CREANGA VLAD
12 GOGU VLAD-TEODOR
13 GOIAN CASSANDRA-IOANA
14 HOREANGA BOGDAN
15 IONESCU EMANUEL-ALEXANDRU-CRISTAC
16 LIPAN BOGDAN-IOAN
17 MARTINESCU RAZVAN-ANDREI
18 MIHAI CRISTIAN-ALEXANDRU
19 MILANDRU MARIA-ELENA
20 MUNTEAN PATRICIA-ANDREEA
21 NEAGU DORIAN
22 ROMASCU DIANA-ROXANA
23 ROSCA TUDOR-MIHAI
24 SANDU ANDRA
25 STROIE ELENA
26 TAUS MARIA-ANTONIA
27 TOTOLICI CLAUDIA
28 VASILE ALEXANDRU-MARIAN
29 ZOLD ANA-MARIA
nr Clasa 2c (diriginte WilkVeturia )
1 AANICAI ELENA-LARISA
2 BLASCU ALEXANDRA-AMINA-ELENA
3 BOSTIOG ADINA
4 CABAS BOGDAN
5 DANTIS ANTONIO-PAUL
6 DATCU IOAN-ADRIAN
7 GOGU CLAUDIU
8 ILIUTA PAOLA-AGNES
9 IUGA CRISTIAN
10 LIXANDRU ANDREEA-BIANCA
11 MANEA IOANA-ANDREEA
12 MARINACHE EDUARD-FLORIN
13 MIHAI SERGIU
14 OBANCEA DENISA-MARIA
15 PARPALEA BIANCA-MARIA
16 PEPENE ADINA-FLORENTINA
17 PISNEI ANDREEA
18 PUCHIANU ALEXANDRA-GEORGIANA
19 RADU STEFAN-MARIAN
20 RETHER MONICA-ELENA
21 SCHILL CHRISTIAN
22 STOIAN DENISA-IOANA
23 SUGEAC ANDREI
24 TAPU IOSEFINA-ELENA
25 TIMARU VLAD-IONUT
26 TIRIFAN ANDREEA-DAIANA
27 VULPE DAVID-GABRIEL
nr Clasa 2d (diriginte FrincuDorin )
1 ANGHEL MARIA-ALEXANDRA
2 BORCOMAN MARIA-DIANA
3 BUCUR SARA-ANDREEA
4 BUCURAS MADALINA
5 CIURICA VLAD-MIHAI
6 COSTIUC IULIA
7 DAN IOANA
8 DIMITRIU MARIA-ALEXANDRA
9 DRAGHICI DIANA-NICOLETA
10 ENE IULIA
11 GHERGHEL PAUL-STEFAN
12 GRECU SABINA-IRINA
13 ILIE IOANA
14 LIVADARU MIHAI-NATANAEL-IOSEB
15 MARIN RAZVAN-HORATIU
16 MOLDOVAN THEODOR
17 NICOARA ANDRA-MARIA
18 NITA IOANA-IULIA
19 PADURARIU STEFAN-ALEXANDRU
20 PETRE CELLA
21 POPA ANTONIA-GEORGETA-DENISA
22 PRICOP CASIANA
23 RASINA MIRUNA-FLORINA
24 SPOREA DIANA-MIHAELA
25 STOICA PARASCHEVA-ANDREEA
26 STOICA ANDREEA
27 TRISTU DRAGOS-OCTAVIAN
28 VULPE SEBASTIAN-GABRIEL
29 ZGUNEA TEODORA
nr Clasa 2e (diriginte Baciu Cristina )
1 ANDRONACHE EMILIA
2 ARDELEANU-CHIRICA MARIA
3 BALEA NICOLETA-CYNTHIA
4 BEJAN ANDREEA
5 CHANAAH RASMIE
6 CRACIUN MADALINA-IOANA
7 CRACIUN REBECA
8 DONE TEODORA
9 FECIORU ALEXANDRA
10 HERMENEAN HORIA-CONSTANTIN
11 HOSU-DURNEA DIANA-ELENA
12 JIGARA OANA-MIHAELA
13 JUGA IZABELA
14 LOPATARU ANA-MARIA
15 LUCA SABINA-ELENA
16 MATEI STEFANIA-OTILIA
17 MIRCESCU JASMINA
18 NITULESCU SABINA-ANNA
19 OLTEAN RARES-VASILE
20 PASCA TEODORA-ALEXANDRA
21 PERSOIU ANTONIA-MARIA
22 PETRE ANA-DELIA
23 POPA IULIA-MARIA
24 RUCSANDA ALEXANDRA-IOANA
25 RUNCEANU ANDRADA-MARIA
26 SPATARIU GEORGIANA-ROXANA
27 STANCU MIRUNA-ALEXANDRA
28 UNGUREANU DIANA-MARIA
nr Clasa 2f (diriginte Dan Daniela )
1 ANCUTA IOANA-MARIA
2 ANDREESCU MADALINA-MIHAELA
3 BODEANU ROXANA-IOANA
4 BUDACU ANDRA-LARISA
5 BUDE SOFIA-MAITRI
6 BURLACU MARIA-ILINCA
7 CHITEA ELENA-DENISA
8 CHIURTE MARIA-ROXANA
9 CIOVICA IULIA
10 COJOCARIU CARMEN-GEORGIANA
11 COLEASA ALEXANDRA-STEFANIA
12 DAN MONICA
13 HAISAN PATRICIA-CATALINA
14 HODOR IOANA
15 LUCA FLAVIUS-ANDREI
16 MATASARU COSMIN-RADU
17 MITITICA GABRIELA-MIHAELA
18 MOISE RALUCA
19 PAUL HORATIU-STEFAN
20 PETREANU DIANA-IULIA
21 POP DIANA-MIHAELA
22 POTCOAVA DIANA
23 RADU CRISTINA-IZABELLA
24 SACHELARU ROBERTO-NICHOLAS
25 SAUCA ALEXANDRA
26 SERBANUCA MARA
27 SINCA FLAVIA-MARIA
28 URZICA VLAD-NICOLAE
nr Clasa 5a (diriginte Iacob Mirela )
1 ADAL ANTONIA
2 ALISTAR ROBERT-MIHAI
3 ANCAN STEFAN-TEODOR
4 BIZNA DRAGOS-ALEXANDRU
5 BULARCA DARIA
6 CATALIN DARIA
7 CHIVU BIANCA-GABRIELA
8 DARIE ALBERT-VLADIMIR
9 DEIAC EMANUEL
10 DOROBANTU DENISA
11 DUMITRESCU STEFAN-IONEL
12 GARNITA ALEXANDRU-VLAD
13 GRECU BOGDAN-ANDREI
14 GUTU IOANA-DIANA
15 LAZAR VLAD-ANDREI
16 MOCANU ELIZA
17 MOISE ROBERT-ALEXANDRU
18 NEICU PATRICK
19 PANA ALEXANDRA-EMILIA
20 PARASCHIVESCU THEODORA-MARIA
21 PAROSU ALEXANDRU
22 PATZELT MARC
23 PETRU FLAVIUS-IULIUS
24 POP RARES-ANDREI
25 POPA IOANA-VICTORIA
26 POPESCU-OLTIANU ALEXIA-IOANA
27 PUIU NICOLAE-BOGDAN
28 SARGHI SERGIU-MIHAI
29 SIN STEFAN
30 STEFAN ANDREEA-MARIA
31 TATU DAVID-STEFAN
32 TUDOR CATALIN-IOAN
33 VIERIU TEODOR-ANDREI
nr Clasa 6a (diriginte dirig_5a )
1 ALBU ALEXANDRU-HORATIU
2 ARDELEANU-CHIRICA MATEI
3 BARA MIHNEA-IOAN
4 BRANZA MIRUNA-GEORGIANA
5 BRATIANU TEODORA-BIANCA
6 BUNICA CEZAR-ALEXANDRU
7 BUTOERU TUDOR-MIHAI
8 CEPOSU VLAD-NICOLAE
9 COSTACHE RARES-GEORGIAN
10 COSTIN MIHAI
11 COTET IOANA-LAVINIA
12 CUREA ALEXANDRA-MARIA
13 FRUMOSU ALEXANDRU-VALENTIN
14 GAVRILA VICTOR-ALEXANDRU
15 GOMBOS ANA-TEODORA
16 IESANU SORIN
17 KARADENIZ ZEYNEP-MERYEM
18 MANOLACHE PETRU
19 MARGEAN DAVID-ANDREI
20 MIHAI DHALIA-ANTONIA
21 MOISE IRINA-ALEXANDRA
22 NICU-ROMAN MIHAI-IUSTIN
23 PARHON RADU-STEFAN
24 ROTARIU MATEI
25 SEBE ALEXANDRU-STEFAN
26 STAN LUCIANA-GABRIELA
27 STEFAN SERAFIM-IOAN
28 VASILEVSCHI GEORGE-LAURENTIU
29 VLASCEANU ALEXANDRA
30 VOINESCU VICTOR-NICHOLAS
nr Clasa 7a (diriginte Cotfas Monica )
1 BIRTA ANDREI-
2 BOIERIU DAVID-CRISTIAN
3 BORDEA ANTONIA-IOANA
4 BOTEZATU ANA-MARIA-DENISA
5 CIOBANAS ALEXANDRU
6 COLBAS RUCSANDRA-REBECA
7 CRISAN DELIA
8 CRISTEA ADRIAN
9 DAMIAN IRINA
10 DODITA LUCA-ANTONIO
11 DRAGOMIR DARIA-NICOLETA
12 DUMITRACHE IOANA-TEODORA
13 FATU PATRICIA
14 GHERASIM IOANA-GEORGIA
15 HOMEGHI VLAD-MIHAI
16 IVASCU VEACESLAV
17 KIS DAVID
18 LEANCA BEATRICE-DIANA
19 MARINAS MADALINA-CRISTINA
20 MATASA DRAGOS-CONSTANTIN
21 MAXIM ANCA-STEFANIA
22 MITISOR ANA-IULIA
23 MOTOASCA SEBASTIAN-VICTOR
24 PIRAU TUDOR-IOAN
25 ROBU TUDOR-SEBASTIAN
26 SCINTEI SARA-ALEXIA
27 STEINESZ-MARIN ANTONIA
28 STOIAN DRAGOS-ANDRE
29 STROIE ANDRA-FLORINA
30 TARBA DANIEL
31 TRUSCA FABIAN
nr Clasa 8a (diriginte Veres Aniko )
1 BARBU ANA-MARIA-DIANA
2 BERTEANU ANDREI
3 BOBEICA ALEXIA-ELENA
4 BULARCA SORINA
5 CARANFIL NICOLETA-MARIA
6 CHANAAN SAFA
7 CIURCHIL-GIURGIU CELIA
8 DAVID ANDREEA-DIANA
9 ENACHE RAUL-ANDREI
10 ENACHI DIANA-MIHAELA
11 ICHIM DANIEL-NICOLAE
12 MOISUC MARIA-CRISTINA
13 MUNTEANU EMILIAN
14 NECSULESCU CEZAR
15 NEGRU ANDRA
16 PARJOL RAZVAN-COSTIN
17 PAVLENCO ANDREEA
18 PETCU DAVID
19 PITOIU STEFAN-SEBASTIAN
20 RUJOIU ANDREEA-GABRIELA
21 SECAREANU DAVID-DANIEL
22 STANCU BRIANA-IOANA
23 SUCIU IULIA-MARIA
24 SZALDOBAGYI ROBERT-SASCHA
25 TRUSCA ANCA-MARIA
26 VAIDA RADU-ALEXANDRU
27 VASILEVSCHI SABINA-ANDREEA
28 VASILIU DIANA
29 VOICULAS DAVID
30 VONA IULIA-DANIELA
nr Clasa 9a (diriginte Circiu Evelina )
1 BANCIU SANZIANA
2 BELDEAN IULIA
3 BINDEAN MIRUNA-ALEXANDRA
4 BOTOROGA TEODORA-GABRIELA
5 BUCUR VLAD-MIHAI
6 CASALINO ROBERTO-DAVIDE
7 CIOBANU SOFIA
8 COPREAN MARA
9 COSMIN ANDRA-IOANA
10 DAVID DIANA
11 DURBACA RAZVAN-FLORIN
12 HOZOC DELIA-IOANA
13 IUGA ELISABETA-MIRIAM
14 MOICEANU ALEXANDRA
15 NAPAR IULIA
16 NEAGOE NICOLETA-TIMEEA
17 NECULICIOIU ANA
18 ONOSA ANDREI-GEORGE
19 POCOL DARIA-MARIA
20 POP ANAMARIA
21 POSA ANDREEA-ALEXANDRA
22 RUS ANDA
23 SANDU CORNEL-DRAGOS-PETRU
24 SAVU COSMINA-MARIA
25 SOCACIU VLAD
26 STEFANITA NATALIA
27 TARCA ANDREEA
28 ZAVICI BIANCA-IOANA
nr Clasa 9b (diriginte Mreana Mikhaela )
1 BALANICA AURA-MARIA
2 BOROS ANDREEA-ANASTASIA
3 BOSNEA BOGDAN-ANDREI
4 BRAGA IOANA-MIRUNA
5 BROANAR DENISA-ANDREEA
6 BULARCA LARISA-DIANA
7 CRISTEA CRISTIANA-FLAVIA
8 DANDU ANDRA
9 DUCA DANIEL-FLORIN
10 FRUSINA ANDRA
11 IANA STEFAN-ANDREI
12 ICHIM ANDREI-VLADIMIR
13 MARICA GEORGIANA-BIANCA
14 NASTASE PARASCHIVA
15 NEAGU RARES
16 OLARI GEORGIANA-ANDREEA
17 PETRE VLAD-ANDREI
18 POPESCU DARIA-MARIA
19 PUSCAS VIORICA
20 ROGOZ FLAVIA
21 SANDOR VIVIANA
22 SBURLEA RARES-VALENTIN
23 SIMPETRU TUDOR
24 SPATARU ANDA-ELENA
25 STANCIU ANDREEA-ALEXANDRA
26 TABACARU DARIA-MIHAELA
27 TICLEANU TEODORA-ELENA
28 TOROMBOLI DIANDRA-ALEXIA
29 VASILITA MADALINA-ELENA
nr Clasa 9c (diriginte Popovici Maria )
1 ANDREI ANDREEA-VALENTINA
2 BANGALA DANIEL-IOAN
3 BLEJAN VLAD
4 BUCUR DENISA-ANDREEA
5 BURCIU RAZVAN
6 CHIRILA BIANCA
7 COLESICA RAZVAN-EMANUEL
8 DROBOT OLIVIA
9 GACEA IOSIF
10 GEORGESCU ELENA-ALEXANDRA
11 GERMAN MARIA-ALEXIA
12 GRIGORAS ANA-MARIA
13 HOCIUNG ALEXANDRA-ELENA
14 HORGA TUDOR-LUCIAN
15 IVAN MARIAIOANA-ANDREEA
16 LUPSA-CHITU ANISSIA-CRISTINA
17 MATEI RALUCA-ANDREEA
18 MOLDOVEANU TUDOR-MARIAN
19 MUSAT DANIEL
20 NEGREA VIORELIULIAN
21 ONICA IOANA
22 PREDA PAULA-MARIA
23 RENTEA DIANA-ANDREEA
24 SIERB RARES-ANDREI
25 STAN VALENTIN
26 TAULEA ARMINA
27 VOICU AMALIA-ANDREEA
nr Clasa 9d (diriginte Grigoras Felicia )
1 BACIU THEODORA
2 BIRISU OTILIA
3 BOGHIU YARINA-ALEXANDRA
4 BORDAS MARIA-TEODORA
5 BUCUR ANTONIA-MARINA
6 BULARCA ANA-MIRUNA
7 CHIHAIA MARIA-RAMONA
8 CIARNOTA DARIA-EUGENIA
9 CIOINARU MIRUNA-STEFANIA
10 GHEORGHESTEANU DALIA-ELENA
11 GHINOIU VLAD-FLORIN
12 GHISOI IOANA
13 IOAN MIRUNA
14 IOVITA LAVINIA-ALEXANDRA
15 LUCA SORINA-ADINA
16 LUCA DARIA-ALEXANDRA
17 LUNGU ANDREI
18 LUNGU ALEXIA-MARIA
19 LUPASCU DENISA-MIHAELA
20 MIRCEA DIANA-MARIA
21 NICOLAUA MIRUNA-ANDREEA
22 NICULA MIHNEA-STEFAN
23 NINEACA IOANA-CATALINA
24 OLARU GEORGIANA-DENISA
25 POPA DELIA-GABRIELA
26 RECHITEANU ANDREI-STEFAN
27 RECHITEANU IOAN-CRISTIAN
28 SACAREANU CARLA-MARIA
29 SPATARU ANDREI-CRISTIAN
nr Clasa 9e (diriginte Diaconu Vasilica )
1 BANCILA GEORGIANA-MARIA
2 BLEJAN IULIA
3 BRATOSIN CRISTIANA-MIHAELA
4 BUSILA LORENA-IOANA
5 CALBEAZA DARIA-NICOLETA
6 CRETU VLAD-CALIN
7 DASCALU BIANCA-MARIA
8 DIA ALEXANDRA-MARIA
9 GLODEANU IRENE-ADELINE
10 GODRI IOANA-GEORGIANA
11 IONITA ANDREA-CATRINEL
12 MOREGA ANE-MARIA-KARINA
13 NEGOITA RARES-ANDREI
14 OPREA ARIANA-IOANA
15 OPRESCU RADU-MIHAI
16 PARASCHIV TEODORA
17 ROMAN ANDREEA-MARIA
18 ROMONTI DANIEL
19 RUJOIU MARIA
20 SCHILLER THEA-ALEXANDRA
21 STANCIU ALEXANDRA
22 STANGA MARIA-CARMEN
23 STELEA VLAD-ANDREI
24 SUMEDREA IOANA-ELENA
25 TARCAU BENDIS-TEODORA
26 UTA MIRUNA-DANIELA
27 VODA MATEI
28 VOICULAS ANA-MARIA
nr Clasa 9f (diriginte Cutieru Adeluta )
1 BADEA ANA-MARIA
2 BADEA ANDREEA-ELENA
3 BAILA GEORGIANA-ELENA
4 BERBECE BRIANA-ELENA
5 BESOAGA ALEXIA-STEPHANIE
6 BOBOC BIANCA-ELENA
7 BUCUTEA ANDREEA
8 BULBUC ARIANA-MIRUNA
9 CHIRITA MARIA-IOANA
10 CROITORU DANIA-ANDREEA
11 DAVID EMILIA-MARIA
12 DINCA DIANA-MARIA
13 FRIGHENCIU DELIA-IOANA
14 GARBACEA RAUL-IOAN
15 GHEORGHE IARINA-MARINA
16 HIRLAB BIANCA-MARIA
17 ILIES FLAVIA-ALEXANDRA
18 IRINOI NATALIA-NICOLETA
19 LUPASCU LARISA-ANAMARIA
20 NEACSU CATALINA-ALEXANDRA
21 NOSLACAN ANA-MARIA
22 PLOSCAR DENISA-MARIA
23 POP VLAD-RADU
24 POPA-RUSEN GABRIELA
25 RADU ANETA-VALERIA
26 SZEKELY TIMEEA
27 VARGA RAOUL
28 ZAHARIE AIDA-ANDREEA



Contact
Brașov, Str. Bihorului nr.3, cod postal 500209, e-mail: colegiul_mesota@yahoo.com

Telefoane
secretariat: 0268 543455 / 0368 449197, director: 0268 543457, director adj.: 0268 543456 sau 0368/007093