Rezultate la probele pentru clasele bilingve - 2007

Fra.       Eng.       Ger.      
nr crt Nume Prenume Scoala de provenienta L1 L 2 L3 Scris Oral Nota Rez. Scris Oral Nota Rez. Scris Oral Nota Rez.
1 Ababei C. Alina Maria Gen. 13 Brasov E             37 22.5 5.95 Respins        
2 Ababei E. Irina Gabriela Gen. 15 Brasov E             65 30 9.50 Admis        
3 Achim I Irina Gr. Sc. Forestier Rucar E             57 30 8.70 Admis        
4 Adam Z Evelyn Lucia Mesota E G           51 24 7.50 Admis 61.00 30.00 9.10 Admis
5 Albici G. Anca Maria L. J. Honterus E G           60 28.5 8.85 Admis 69.00 30.00 9.90 Admis
6 Albon D Speranta Madalina Gen. 8 Brasov E F   54 26 8.00 Admis 39 18 5.70 Respins        
7 Aldea A Razvan Aurel Gen. 8 Brasov E             43 21 6.40 Admis        
8 Aldica G. Horia George L. J. Honterus G                     61.00 30.00 9.10 Admis
9 Alexandrescu L Iulia Mesota E G           47 28.5 7.55 Admis 44.00 30.00 7.40 Admis
10 Alexandru B Razvan Mihai L. J. Honterus G                     69.50 30.00 9.95 Admis
11 Alexii I Ana Maria L. P. Rares Feldioara E             40 0 4.00 Respins        
12 AL-Jenabi Anya Florentina L. J. Honterus E G           52 27 7.90 Admis 67.00 30.00 9.70 Admis
13 Al-Mutairi Sami Mesota E G           39 21 6.00 Admis 60.00 30.00 9.00 Admis
14 Amariei G Marius Ionut Mesota E F   0 0 0.00 Respins 42 22.5 6.45 Admis        
15 Andrei G Andreea Ge. 2 Rasnov G                     70.00 30.00 10.00 Admis
16 Andrusca M Rares Sebstian Gen. 8 Brasov E F   0 0 0.00 Respins 53 30 8.30 Admis        
17 Antochi F Elena Teodora Gen. 2 Rasnov E             51 22 7.30 Admis        
18 Apostolescu V Claudiu Ionut Gen. Halchiu  E G           34 18 5.20 Respins 40.00 20.00 6.00 Admis
19 Ardelean A Robert Gen. 14 Brasov E             35 17.5 5.25 Respins        
20 Arustei G Dragos Gabriel   Gen. 8 Brasov E             43 28.5 7.15 Admis        
21 Avramescu P Oana Adriana Gen. 8 Brasov E             34 25 5.90 Respins        
22 Baciuc N Diana Roxana Mesota E F G 69 30 9.90 Admis 62 24 8.60 Admis        
23 Bahova F Maria Gen 6 Brasov E G           57 30 8.70 Admis 55.00 28.00 8.30 Admis
24 Baiulescu G Vlad Anton Gen. Rupea G                            
25 Balacescu M Livia Gen. 27 Brasov E G           54 29 8.30 Admis 62.00 30.00 9.20 Admis
26 Balagel N Anca Nicoleta Mesota E F   70 30 10.00 Admis 57 22 7.90 Admis        
27 Balan F. Pavel Gen. 25 Brasov E             50 29 7.90 Admis        
28 Balan L. Mihaela Gen. 25 Brasov E G           56 30 8.60 Admis        
29 Balanuca M Ioana Alina Gen. Cristian E G           52 29.5 8.15 Admis 54.00 30.00 8.40 Admis
30 Banu C. Alina Antonia Gen. 5 Brasov F     55 28 8.30 Admis                
31 Banu D Simina Mesota E             58 26 8.40 Admis        
32 Barchizeanu S Vlad Lic. J. Honterus G                     69.00 30.00 9.90 Admis
33 Barsan I Ioan Andrei Gen. 8 Brasov E             69 30 9.90 Admis        
34 Batranu A Marius Mesota E G           52 28 8.00 Admis 58.00 20.50 7.85 Admis
35 Beldie M Andra Magdalena Gen. 5 Brasov E G           54 30 8.40 Admis 57.00 30.00 8.70 Admis
36 Benchea M Ramona  Gen. 2 Fagaras E             27 16.5 4.35 Respins        
37 Bencovschi A Oana Gen. 28 Brasov E             39 21 6.00 Admis        
38 Benga N Daniel Mihai Gen. 2 Rasnov E G           27 15.5 4.25 Respins 64.00 28.50 9.25 Admis
39 Benza F Alexandru Gen.27 Brasov E             32 21 5.30 Respins        
40 Bertea I. Corina Maria Gen. 5 Brasov E F   59 24 8.30 Admis 46 21 6.70 Admis        
41 Bichir C Andrei Mircea Gen. 3 Brasov E             38 18 5.60 Respins        
42 Bija D. Vlad Gen. 8 Brasov F     59 30 8.90 Admis                
43 Birsan I Sebastian C-tin Gen. 5 Brasov G E           30 15 4.50 Respins 38.00 30.00 6.80 Admis
44 Birsan M. Alexandra Gen. 3 Brasov E F   70 30 10.00 Admis 67 30 9.70 Admis        
45 Blanita C Bogdan Andrei Gen. 15 E F   54 28 8.20 Admis 51 30 8.10 Admis        
46 Boariu L Madalina Gen. 2 Rasnov E G           32 17.5 4.95 Respins 51.00 29.50 8.05 Admis
47 Bobeica V Flavia Ruxandra  Gen. 28 Brasov E G           63 30 9.30 Admis 55.00 26.50 8.15 Admis
48 Boboc F Vlad Octavian Mesota E G           50 27 7.70 Admis 56.00 29.50 8.55 Admis
49 Bodea I Andreea Gen. 4 Brasov E             26 24 5.00 Respins        
50 Bodeanu V Alexandra L. J. Honterus G                     65.00 29.00 9.40 Admis
51 Boeriu A Adriana Elena Gen. 1 Zarnesti E F   61 30 9.10 Admis 46 21 6.70 Admis        
52 Boeriu I Iosif Razvan Mesota E G           39.5 18 5.75 Respins 47.00 23.00 7.00 Admis
53 Boghez G Bianca Marilena Gr. Sc. Forestier Rucar E             50 24 7.40 Admis        
54 Bojte I Andreea Diana Gen. 2 Rasnov E G           47 18 6.50 Admis 57.00 29.50 8.65 Admis
55 Bora V. Catalin Gen. 25 Brasov E             23 24 4.70 Respins        
56 Borbely I Aladar Arpad Gen. 15 Brasov E             30 0 3.00 Respins        
57 Botea L. Razvan Constantin Gen. 2 Rasnov E G           54 30 8.40 Admis 48.00 29.50 7.75 Admis
58 Botea O Alexandra Andreea Gen. 2 Rasnov E G           45 21 6.60 Admis 55.00 29.00 8.40 Admis
59 Both T Catalin Mihai Gen. 13 Brasov E             34 21 5.50 Respins        
60 Bott E Bogdan Razvan Gen. 2 Rasnov E G           32 18 5.00 Respins 69.00 30.00 9.90 Admis
61 Brenci O. Sebastian Gen. 3 Brasov F E   52 30 8.20 Admis 33.5 25 5.85 Respins        
62 Brezaie A Radu Valentin Gen. 19 Brasov G E           21.5   2.15 Respins 46.00 30.00 7.60 Admis
63 Brinzea C. Teodora Maria Gen. 27 G                     50.00 29.00 7.90 Admis
64 Buda V. Dennisa L. Gr. Antipa F E   70 30 10.00 Admis 50 28 7.80 Admis        
65 Budeanu T Florin Mesota E G           48 21 6.90 Admis 39.00 27.00 6.60 Admis
66 Budulan V Cezara Mesota E F   55 30 8.50 Admis 50 30 8.00 Admis        
67 Bugulescu G. Ruxandra Gen. 3 Brasov F     46 25 7.10 Admis                
68 Bujor A Bianca Roxana Gen. 3 Brasov E F   66 30 9.60 Admis 44 21 6.50 Admis        
69 Bulgarea R Ilinca Maria L J. Honterus E G           46 24 7.00 Admis 64.00 30.00 9.40 Admis
70 Buliga I Tudor Romeo Andrei Muresianu F G   0 0 0.00 Respins         53.00 28.00 8.10 Admis
71 Burcuta V Crina Miriana Mesota E G           48.4 27 7.54 Admis 55.00 30.00 8.50 Admis
72 Busuioc C Ioan Razvan Gen. 27 Brasov E             42.5 29 7.15 Admis        
73 Calabalic V Claudia Mihaela Gen. 8 Brasov F     48 30 7.80 Admis                
74 Calin I Cristian Andrei Gen. 4 Brasov E             39 30 6.90 Admis        
75 Cariga M Andreea Denisa Gen. 2 Rasnov E             31 26 5.70 Respins        
76 Carp M Teodora Elena Gen. 3 Brasov E             45 29 7.40 Admis        
77 Carp R Dragos Gen. 28 Brasov E             36 28 6.40 Admis        
78 Carpen G Andrei Gen. 5 Brasov F E G 14 20 3.40 Respins 28 18 4.60 Respins        
79 Casangiu I. Corina Maria Gen. 13 Brasov E             39 28 6.70 Admis        
80 Catargiu M Mihail  Gen. 1 Codlea G E           48 30 7.80 Admis 69.00 30.00 9.90 Admis
81 Cazan S Diana Mesota E G           50 30 8.00 Admis 59.00 30.00 8.90 Admis
82 Cel Mic D Bogdan Dumitru Gen. 8 Brasov E F   38 23 6.10 Admis 25 27 5.20 Respins        
83 Chelariu C Mihai Gen. 2 Rasnov E G           51 24 7.50 Admis 38.00 30.00 6.80 Admis
84 Chiloflischi G Zena Georgiana L. J. Honterus G                     59.00 30.00 8.90 Admis
85 Chirila G Andrei Gen. 25 Brasov E G           30 18 4.80 Respins 28.00 5.00 3.30 Respins
86 Chitac V. Geanina Gen. 13 Brasov E G           44 22 6.60 Admis 62.00 28.00 9.00 Admis
87 Chiva I Beatrice Ioana Gen. 6 Brasov E F   0 0 0.00 Respins                
88 Cimpean M Radu Gn. 19 Brasov E             55 30 8.50 Admis        
89 Cimpoaie S Catalin Gen. 3 Brasov E             39 28 6.70 Admis        
90 Cioaca I Cosmin Ionut Gen. Sirnea Fundata E             36 29 6.50 Admis        
91 Ciobanu D Stefan Eugen Mesota E G           51.5 23 7.45 Admis 61.00 30.00 9.10 Admis
92 Ciobanu L Mihai Gabriel Gen. 22 Brasov F E   41 29 7.00 Admis 48 30 7.80 Admis        
93 Cirju C Raluca Gen. 22 Brasov E             57 28 8.50 Admis        
94 Ciulei A Victor Gen.12 Brasov G                     67.00 30.00 9.70 Admis
95 Clem D. Madalina Gen. 3 Brasov F     67 29 9.60 Admis                
96 Cocan C Lucian Eugen Gen. 27 Brasov E             55.5 26 8.15 Admis        
97 Cocerhan N Alexandru Gen. 30 Brasov E G           45 29 7.40 Admis 60.00 30.00 9.00 Admis
98 Codleanu G. Cristian Ionut Gen. 2 Rasnov G                     56.00 30.00 8.60 Admis
99 Cojocaru C. Constantin Liviu Gen. 2 Rasnov G                     57.00 30.00 8.70 Admis
100 Coleasa E Maria Bianca Gen. 25 Brasov E G           46 30 7.60 Admis 48.00 23.00 7.10 Admis
101 Coltea P Petrica Alexandru Gen. 2 Rasnov G E                   58.00 30.00 8.80 Admis
102 Comana C Adela Gen. 8 Brasov E G           46 27 7.30 Admis 57.00 30.00 8.70 Admis
103 Condruz L Silviu Gen. 3 Brasov E             55.5 30 8.55 Admis        
104 Constantin C Frieda Gen. 5 Brasov E G           51 30 8.10 Admis 56.00 27.50 8.35 Admis
105 Constantin M  Ana Adelina Gen. 8 Brasov E             50 27 7.70 Admis        
106 Constantin O. Ioana L. J. Honterus G                     67.00 30.00 9.70 Admis
107 Constantinescu A Andreea Gen. 13 Brasov E G           47 29 7.60 Admis 52.00 26.50 7.85 Admis
108 Constantinescu C Oana L. J. Honterus E G           55 29 8.40 Admis 70.00 30.00 10.00 Admis
109 Constantinescu I Andreea Mesota G E           55 30 8.50 Admis 64.00 29.00 9.30 Admis
110 Constantinescu R Diana Gen. 22 Brasov E             52.5 21 7.35 Admis        
111 Corbos G. Sabin George Gen. 2 Rasnov G E           44 29 7.30 Admis 53.00 29.00 8.20 Admis
112 Cosoiu V. Mariana Gen.3 Brasov E F   64 28 9.20 Admis 56 29 8.50 Admis        
113 Costescu G. Karina Elisa Gen. 3 Brasov E F   59 28 8.70 Admis 59 30 8.90 Admis        
114 Cotinghiu D Calin Daniel  Gen. 2 Rasnov E G           45 30 7.50 Admis 45.00 30.00 7.50 Admis
115 Cotorogea A Alexandru Gen. 5 Brasov E G           48 30 7.80 Admis 53.00 27.00 8.00 Admis
116 Cotorogea A Paul  Gen. 5 Brasov E G           47.5 29 7.65 Admis 59.00 30.00 8.90 Admis
117 Covaciu A Alexandru L. J. Honterus E G           57 29 8.60 Admis 65.00 30.00 9.50 Admis
118 Craciun G Georgian Gen. 15 Brasov E F   50 23 7.30 Admis 27 15 4.20 Respins        
119 Craciun SI Rares Gen. 5 Brasov E F   35 25 6.00 Admis 55 30 8.50 Admis        
120 Cristea D Alexandra Corina Gen. 8 Brasov E             57 27 8.40 Admis        
121 Csinta A Aron Norbert Gen. Racos G                     62.00 30.00 9.20 Admis
122 Cucos G Cristian Raul Gen. 15 Brasov E             26 12 3.80 Respins        
123 Cucu M Loredana Maria Gen. 15 Brasov E             39 20 5.90 Respins        
124 Cursaru S Alin Iuliu Gen. 5 Brasov E G           30 30 6.00 Admis 44.00 30.00 7.40 Admis
125 Cutugno P Ioana Maria  Gen. 5 Brasov E             27 18 4.50 Respins        
126 Dan L Alina Ioana Gen. 4 Sacele E F   43 28 7.10 Admis 44 28 7.20 Admis        
127 Danila G Roxana  Gen. 3 Codlea E             36 21 5.70 Respins        
128 Darna N Andreea Violeta Gen. Bod Sat E             42 21.5 6.35 Admis        
129 Dima I Claudiu Cristian Gen. 2 Fagaras E             41 22.5 6.35 Admis        
130 Dinu S Dragos Gen. 27 Brasov E F   32 28 6.00 Admis 55 22 7.70 Admis        
131 Dobo G Robert Catalin Gen. 31 Brasov E             57.5 23 8.05 Admis        
132 Dobrean C Cosmin Marian Gen. 3 Brasov E             51 21.5 7.25 Admis        
133 Dolea D Mircea Gen. 5 Brasov E G           55 28.5 8.35 Admis 55.00 30.00 8.50 Admis
134 Donici T Mihaela Iuliana Gen. 27 Brasov E G           13 3 1.60 Respins        
135 Dragan C Ovidiu Nicolae Gen. Halchiu  E G           46 21 6.70 Admis 55.00 30.00 8.50 Admis
136 Dragan M Roxana L. J. Honterus G                     69.00 30.00 9.90 Admis
137 Dragnea I Dragos Nicolae Gen. 18 Brasov E             27.5 17.5 4.50 Respins        
138 Dragus O Maria Florina Gen. Intorsura Buzaului  E             45.5 24 6.95 Admis        
139 Duicu C Cristina Maria Gen. 19 Brasov F E   42 27 6.90 Admis 32.5 18 5.05 Respins        
140 Dulacioiu T Cristian Andrei L. J. Honterus G E           54 30 8.40 Admis 58.00 30.00 8.80 Admis
141 Dumitrasc I Oana Gen. 22 Brasov E             57 21 7.80 Admis        
142 Dumitrescu M Tina Stefania L. J. Honterus E G           53 27 8.00 Admis 67.00 30.00 9.70 Admis
143 Dumitru G. Anca Gen. 5 Brasov E F   39 24 6.30 Admis 26.5 21 4.75 Respins        
144 Eftene R. Roxana Gen. 13 Brasov E             50.5 27 7.75 Admis        
145 Enache V Teodora L. J. Honterus E G           59 30 8.90 Admis 70.00 30.00 10.00 Admis
146 Fatan O Horea Ioan Mesota E G           46 11 5.70 Respins 51.00 30.00 8.10 Admis
147 Ferghete D Oana Madalina Mesota E G           61 25.5 8.65 Admis 42.00 30.00 7.20 Admis
148 Fertu S Alexandru Gen. 3 Brasov E F   42 26 6.80 Admis 35 24 5.90 Respins        
149 Filip C Alexandru Ionut  Gen. 27 Brasov E F   48 30 7.80 Admis 35 18 5.30 Respins        
150 Flangea N Marius Gen. 1 Poiana Marului E             32.5 15 4.75 Respins        
151 Floca I Vlad Liviu Mesota E G           39 13.5 5.25 Respins 45.00 30.00 7.50 Admis
152 Florescu C Silviu Gen. 31 Brasov E             38 30 6.80 Admis        
153 Fota N. Daniel Gen. 2 Rasnov E G           22 11 3.30 Respins        
154 Furnea I Tudor Gen. 6 Brasov E F G 45 27 7.20 Admis 54.5 30 8.45 Admis 64.00 25.00 8.90 Admis
155 Gatej V Karina Monica Mesota E             57 30 8.70 Admis        
156 Gavrila I. Giulia Maria Gen. 13 Brasov G                     39.00 30.00 6.90 Admis
157 Ghelase E Sebastian Ioan Mesota E G           49 28 7.70 Admis 48.00 30.00 7.80 Admis
158 Gheorghe C Silvia Gen. 18 Brasov E             44 27 7.10 Admis        
159 Gheorghita A. Andreea Gen. 3 Brasov E F   53 29 8.20 Admis 57 29 8.60 Admis        
160 Gidea RA. Michael Robert LC. Dragusanu Victoria E             29.5 21 5.05 Respins        
161 Girbacea O Raluca Paula Gen. 3 Brasov E F   48 28 7.60 Admis 63 29 9.20 Admis        
162 Givan I Cosmin Ionut Gen. 25 Brasov E F   42 30 7.20 Admis 33 28 6.10 Admis        
163 Gogonea G George Gen. 2 Rasnov E G           53 27.5 8.05 Admis 44.00 30.00 7.40 Admis
164 Gologan M Georgiana Gen. 2 Rasnov G                     64.00 30.00 9.40 Admis
165 Gradinar I Florina Elena  Gen. 2 Rasnov G E           37 22 5.90 Respins 47.00 27.50 7.45 Admis
166 Grau-Hedwig Silviu L. J. Honterus E G           43 30 7.30 Admis 65.00 30.00 9.50 Admis
167 Grigore C Marin Gen. 8 Brasov E             36 21 5.70 Respins        
168 Grigorescu S Claudiu Sorin Gen. 19 Brasov E             40.5 27 6.75 Admis        
169 Grumazescu C Daniela Gen. 8 Brasov E             36 21 5.70 Respins        
170 Grusea S Maria  Gen. Rupea G                     69.00 30.00 9.90 Admis
171 Guiman S Adelina Paula Mesota E G           40 21 6.10 Admis 32.00 29.00 6.10 Admis
172 Gurau I lucia Liceul de Arta E             38 28 6.60 Admis        
173 Gyergyai Stefania Florentina Gen. 8 Brasov E F   38 28 6.60 Admis 42 27 6.90 Admis        
174 Hadade V Ioana Adela Gen. 15 Brasov E             57 28 8.50 Admis        
175 Hampel-Binder Eva L. J. Honterus E G           48 27 7.50 Admis 68.00 30.00 9.80 Admis
176 Herciu C Ciprian Petrut Gen. Rupea G                     64.00 30.00 9.40 Admis
177 Herman E Denisa Gen. 4 Brasov E             40 25 6.50 Admis        
178 Hiris N Roxana Gen. 15 Brasov E             49 29 7.80 Admis        
179 Hirjau D Florina Diana Gen. 27 Brasov E F   32 28 6.00 Admis 28.5 23 5.15 Respins        
180 Hojbota M Otilia L Andrei Muresianu E             39 21 6.00 Admis        
181 Hututui M Bianca Mihaela Mesota E             43 29 7.20 Admis        
182 Iancu A Cristina Gen. 18 Brasov E             50 28 7.80 Admis        
183 Idomir V Madalina Georgiana Mesota E G           61 30 9.10 Admis 59.00 30.00 8.90 Admis
184 Ilisei G Dragos Marian Mesota E F   33 28 6.10 Admis 55.5 30 8.55 Admis        
185 Ilius Crinu Gen. 25 Brasov E G           24 18 4.20 Respins 28.00 0.00 2.80 Respins
186 Iliuta V Cristiana Ioana Mesota F E   50 29 7.90 Admis 35 28 6.30 Admis        
187 Imbrea E Erika Mesota F E   68 30 9.80 Admis 53 29 8.20 Admis        
188 Ionescu O Anca Maria Lic. Grigore Antipa E G           52 30 8.20 Admis 52.00 30.00 8.20 Admis
189 Iovanescu E Arianna Mihaela Gen. 22 Brasov E             56 30 8.60 Admis        
190 Joita G. Iulia Ruxandra  L. P. Rares Feldioara G                     49.00 26.50 7.55 Admis
191 Kovacs I Mihai Alexandru Mesota E F   54 29 8.30 Admis 60 30 9.00 Admis        
192 Lache O Rares Codrin Gen. 5 Brasov E G           32 30 6.20 Admis 57.00 30.00 8.70 Admis
193 Larion C Luigiu Alexandru Gen. 15 Brasov F E   37 28 6.50 Admis 25 21 4.60 Respins        
194 Laslo A Sebastian Gen 8 Brasov F E   54 30 8.40 Admis 36 20 5.60 Respins        
195 Lautarescu M. Bianca Gen. 5 Brasov G E           57 30 8.70 Admis 50.00 29.00 7.90 Admis
196 Leoca C Dennis  Gen. 5 Brasov E F G 25 15 4.00 Respins 48.5 24 7.25 Admis 48.00 29.50 7.75 Admis
197 Letcanu M Bianca Maria Gen. 8 Brasov E F   0 0 0.00 Respins 29.5 24 5.35 Respins        
198 Liciu MS Sebastian Lic. Grigore Antipa E             41.5 27 6.85 Admis        
199 Lihaciu N. Nicoleta Mariana Gen. 1 Brasov E             39.5 21 6.05 Admis        
200 Lovasi L Mihai Gen. 5 Brasov E             49.5 28 7.75 Admis        
201 Lucaci M Maria Mesota E G           63 30 9.30 Admis        
202 Lungu D Anda Gen. 8 Brasov E             50 21 7.10 Admis        
203 Maior-Rosca Sergiu Gen. 5 Brasov F E   31 30 6.10 Admis 60 30 9.00 Admis        
204 Malahov V Cristian L. J. Honterus E G           49.5 30 7.95 Admis 58.00 30.00 8.80 Admis
205 Mandoc D Cosmin Gen. 27 Brasov E F   36 25 6.10 Admis 54 29 8.30 Admis        
206 Manea I Ioana Alexandra Gen. 5 Brasov E F   52 25 7.70 Admis 33 28 6.10 Admis        
207 Manolache I Ana Maria Gen. 2 Rasnov E G           56 24 8.00 Admis 54.00 30.00 8.40 Admis
208 Marchis F. Flavia Florina Gen. 5 Brasov F     47 30 7.70 Admis                
209 Marcu C Stefan Gen. 22 Brasov E F   18 20 3.80 Respins 51 30 8.10 Admis        
210 Marghiloman V Christian Gen. 5 Brasov E G           47 29 7.60 Admis 42.00 29.00 7.10 Admis
211 Marian F. Corina Gen. 3 Brasov E F   52 30 8.20 Admis 42 28 7.00 Admis        
212 Marin P Mihai Mesota E G           25 18 4.30 Respins 56.00 26.50 8.25 Admis
213 Martinas L.Ionut Ciprian Gen. 18 Brasov E             32 28 6.00 Admis        
214 Matei P Diana Elena  L Grigore Antipa E             61 30 9.10 Admis        
215 Mateias M. Florin Vasile J. Honterus G E           35 21 5.60 Respins 62.00 30.00 9.20 Admis
216 Maxim V Silviu Gen. 8 Brasov E             47 28 7.50 Admis        
217 Mazilu S. Bianca Anamaria Gen. 27 Brasov G                     47.00 30.00 7.70 Admis
218 Merchesan A Oana Andrada Gen. 22 Brasov E             45 21 6.60 Admis        
219 Meller Mira Iren L. J. Honterus G                     69.00 30.00 9.90 Admis
220 Mesota G Sebastian Mesota E G           45.5 29 7.45 Admis 43.00 30.00 7.30 Admis
221 Mihail L. Eric Gen.19 Brasov G                            
222 Mihaila C. Bianca Gen. 5 Brasov E             38 26 6.40 Admis        
223 Mihailescu G Paula Gen. 27 Brasov E             31 24 5.50 Respins        
224 Mihalache F Leonard Sorel Gen. 15 Brasov E F   32 28 6.00 Admis 35 18 5.30 Respins        
225 Mindras V. Alexandra Ioana Gen. 1 Codlea G                     67.00 30.00 9.70 Admis
226 Miron M. Andrada Mihaela Gen, 3 Brasov F E   63 30 9.30 Admis 62 30 9.20 Admis        
227 Mititelu M Stefania Gen. 22 Brasov E F   51 30 8.10 Admis 63 29 9.20 Admis        
228 Mitran G Sabina Vicky  L. J. Honterus G                     61.00 30.00 9.10 Admis
229 Moasa I Ioana Alexandra Gen. 5 Brasov E G           52 30 8.20 Admis 51.00 30.00 8.10 Admis
230 Mocanu C Andreea Gen. 8 Brasov E F   66 30 9.60 Admis 63 29 9.20 Admis        
231 Mocanu G Adriana Ruxandra Mesota E             52 29 8.10 Admis        
232 Modran L Horia Alexandru Mesota G E                   54.00 30.00 8.40 Admis
233 Modran L Paul Livius Mesota G E                   53.00 30.00 8.30 Admis
234 Morar S Sergiu L. J. Honterus G                     69.00 30.00 9.90 Admis
235 Muntean M. Alida Gen. 22 Brasov E F   61 30 9.10 Admis 56 30 8.60 Admis        
236 Muntean VC Vasile Cosmin Gen. 1 Codlea E G           57 28 8.50 Admis 64.00 30.00 9.40 Admis
237 Munteanu A Catalin  Gen. 27 Brasov E             33 24.5 5.75 Respins        
238 Munteanu F Ioana Gen. 5 Brasov G                     53.00 30.00 8.30 Admis
239 Munteanu M Tudor Mihai Gen. 5 Brasov G                     48.00 28.00 7.60 Admis
240 Muraru P Petrica Daniel Mesota F E   70 30 10.00 Admis 46 29 7.50 Admis        
241 Muresan V Andreea  Gen. 5 Brasov E             43 29 7.20 Admis        
242 Murzea L Ana-Maria Gen. 22 Brasov E             53 27 8.00 Admis        
243 Mutiu I Alexandru Gen. 3 Brasov E F   46 20 6.60 Admis 48.5 22 7.05 Admis        
244 Nastasa F Adrian Gen. 18 Brasov E             40 29.5 6.95 Admis        
245 Nastasache A Ana-Maria Gen. 27 Brasov E F   15 15 3.00 Respins 19 12 3.10 Respins        
246 Neagoe I. Anca Elena Gen 27 Brasov F     34 26 6.00 Admis                
247 Neagu B Adiana Gen. 5 Brasov E G           26 21 4.70 Respins 41.00 14.50 5.55 Respins
248 Neculicioiu RV Vlad Sever Lic. J. Honterus G E           51 25 7.60 Admis 67.50 30.00 9.75 Admis
249 Neculoiu M Oana L. J. Honterus G                     69.00 30.00 9.90 Admis
250 Neghina G Gabriel Costin Gen. 6 Brasov E G           28 22 5.00 Respins 50.00 17.50 6.75 Admis
251 Nemeti I Ana-Maria Gen. 4 Brasov E             31 21 5.20 Respins        
252 Nichita D Radu Damian Gen. 27 Brasov E             29 21 5.00 Respins        
253 Nicoara A Dan Alexandru Mesota E G           45 29 7.40 Admis 58.00 29.00 8.70 Admis
254 Nicodin Agatha Gen. 8 Brasov E             37 21 5.80 Respins        
255 Nicolae M Sebastian Mihai Mesota G E           62 29 9.10 Admis 66.00 29.00 9.50 Admis
256 Niculaes A Laura Gen. 2 E F   24 15 3.90 Respins 29 18 4.70 Respins        
257 Niculescu D Claudia Maria L. J. Honterus E G                   68.00 30.00 9.80 Admis
258 Oncica C Alexandra Gen. 4 Brasov E             44 24 6.80 Admis        
259 Oniga M. Calin Tudor Gen. 5 Brasov E             58 30 8.80 Admis        
260 Oprea G Andra Camelia Gen. 2 Rasnov G                     45.00 30.00 7.50 Admis
261 Oprea N Alexandra Carmen Gen. 8 Brasov E             32.5 21 5.35 Respins        
262 Opris O. Andrei Simon Gen. 12 Brasov G E           46.5 29 7.55 Admis 58.00 29.00 8.70 Admis
263 Orha S Rebecca  Gen. 5 Brasov E G           57 29 8.60 Admis 59.00 30.00 8.90 Admis
264 Ormenisan Z Leontina Gen. 4 Brasov E             59 30 8.90 Admis        
265 Oros D Sebastian Andrei Gen. 4 Brasov E F   22 25 4.70 Respins 31 26 5.70 Respins        
266 Padurariu D Eusebiu  Mesota F E   54 30 8.40 Admis 29 15 4.40 Respins        
267 Palasan M Delia Mesota E             41 30 7.10 Admis        
268 Pancu I Rares Alexandru Gen. 5 F     41 30 7.10 Admis                
269 Panosche M. Cristina Gen. 25 Brasov G                     25.00 29.00 5.40 Respins
270 Papoi A. Alexandru Gen. 11 Brasov E             57 28 8.50 Admis        
271 Parpalea M. Maria Cristina L. J. Honterus E G           53 30 8.30 Admis 68.00 30.00 9.80 Admis
272 Pasare A Poliana Gen. 8 Brasov E             35 26 6.10 Admis        
273 Pasargiu F Stefan Emil Gen. 18 Brasov E G                          
274 Pascal C Alexandra Simona Gen. 30 Brasov E G           34 28 6.20 Admis 57.00 30.00 8.70 Admis
275 Pascu A Adrian Gen. 22 Brasov E F   0 0 0.00 Respins 52 29 8.10 Admis        
276 Pascu F Andreea Gen. 22 Brasov E             58 30 8.80 Admis        
277 Pascu I. Andrada Gen. 22 Brasov F     48 25 7.30 Admis                
278 Patraulea E Octavian Tiberiu Gen. 22 Brasov E             60 30 9.00 Admis        
279 Paun F Catalin Eugen L. Gr. Antipa E             54 30 8.40 Admis        
280 Paun V. Alexandru Cosmin Gen. 13 Brasov E             56 30 8.60 Admis        
281 Pavel C. Roxana Gen. Cristian  G                     48.00 30.00 7.80 Admis
282 Pescaru L Stefan Constantin Mesota E G           63 30 9.30 Admis 31.00 30.00 6.10 Admis
283 Petru I Adrian Gen. 19 Brasov E             32 25 5.70 Respins        
284 Petru L Iulia Luciana Mesota E F   48 30 7.80 Admis 33.5 30 6.35 Admis        
285 Pietroi S Ioana Andreea Gen. 8 Brasov E             33 25 5.80 Respins        
286 Pintiuta I Maria Alexandra Gen. 2 Rasnov G                     65.00 30.00 9.50 Admis
287 Pitic M Bogdan Eugen Gen. 2 Rasnov E G           27 20 4.70 Respins 52.00 30.00 8.20 Admis
288 Plocon D Andreea Mesota E G           49.5 28 7.75 Admis 56.00 30.00 8.60 Admis
289 Plop C Alin Gen. 19 Brasov E             35 27 6.20 Admis        
290 Pocnet R Ovidiu Ionut Gen. 2 Rasnov E G           55 27 8.20 Admis 57.00 30.00 8.70 Admis
291 Poenaru V Anca Iulia L. J. Honterus G                     59.00 30.00 8.90 Admis
292 Politic A Ionatan Marian Gen. 2 Rasnov G                     58.00 30.00 8.80 Admis
293 Pop F Lucian Ovidiu Gen. 13 Brasov E             60 30 9.00 Admis        
294 Pop G Raluca Ioana Gen. 3 Brasov E F   70 30 10.00 Admis 60 28 8.80 Admis        
295 Popa C Ciprian Gen. 15 Brasov E             41.5 29 7.05 Admis        
296 Popa N. Adina Georgiana Gen. 25 Brasov F E   64 30 9.40 Admis 43 27 7.00 Admis        
297 Popa S Cristian Stefan Gen. 27 Brasov E F   32 30 6.20 Admis 44 27 7.10 Admis        
298 Popa V Mariana Mesota E G           58 28 8.60 Admis 63.00 30.00 9.30 Admis
299 Popescu C Sabrina Delia Gen. 5 Brasov G                     53.00 30.00 8.30 Admis
300 Popescu M. Stefan Dragos Gen. 18 Brasov E             61 29 9.00 Admis        
301 Popescu O. Carla Gen. 19 Brasov E G           27 15 4.20 Respins 63.00 30.00 9.30 Admis
302 Popica C Maria Denisa Gen. Intorsura Buzaului  E             42 21 6.30 Admis        
303 Popica D Andreea Mesota E G           51.5 26 7.75 Admis 58.00 30.00 8.80 Admis
304 Popov A Madalina Ioana  Gen. 27 E F   40 30 7.00 Admis 41.5 28 6.95 Admis        
305 Postolache Alexandra Gen. 27 G                     64.00 23.00 8.70 Admis
306 Potcoava G. Ana Gen. 27 Brasov E             64 30 9.40 Admis        
307 Preda C Diana Gen. 22 Brasov E             58 30 8.80 Admis        
308 Preda C. Dan Cristian L. J. Honterus E G           56 30 8.60 Admis 69.50 30.00 9.95 Admis
309 Preda P Sorin Ionut Gen. 11 Brasov E             42 21 6.30 Admis        
310 Priceputu-Wagner M Robert Gen. 27 Brasov G                     62.00 28.00 9.00 Admis
311 Pricopi V Ana Adriana Gen. 19 Brasov E             49 29 7.80 Admis        
312 Puchianu G. Georgiana   Gen. 2 Rasnov E G           39 24 6.30 Admis 56.00 30.00 8.60 Admis
313 Puchianu G. Rares Gabriel Gen. 13 Brasov E             48.5 22 7.05 Admis        
314 Radovici G George Alex. L. J. Honterus E G           47 27 7.40 Admis 61.00 30.00 9.10 Admis
315 Radu C Sergiu Gen. 8 Brasov E F   32 30 6.20 Admis 52 30 8.20 Admis        
316 Radu M Larisa Simona Gen. 5 Brasov G                     49.00 0.00 4.90 Respins
317 Radu R David Constantin Mesota E             60 30 9.00 Admis        
318 Raducanescu M. Eduard L. J. Honterus G                     64.00 30.00 9.40 Admis
319 Rat I Maria Gabriela Gen. 13 Brasov E G           68 30 9.80 Admis 56.00 30.00 8.60 Admis
320 Rimbu I Darius Albert Gen. Sirnea Fundata E             27 15 4.20 Respins        
321 Rosca C Bianca Elena Mesota E G           46 26 7.20 Admis 56.00 30.00 8.60 Admis
322 Roter V Robert L. J. Honterus G E           38 27 6.50 Admis 69.50 30.00 9.95 Admis
323 Rotila E Cristian Gen. 15 Brasov E             48 24 7.20 Admis        
324 Runceanu F Iulian Florin Gen. 28 Brasov E             29 10 3.90 Respins        
325 Rusu R Razvan Adrian Gen. 5 Brasov E G           38 24 6.20 Admis 55.00 28.00 8.30 Admis
326 Sarb I Petra Antonia L. J. Honterus G                     68.00 30.00 9.80 Admis
327 Sas NV Nicolae Razvan Mesota E F   63 30 9.30 Admis 33 24 5.70 Respins        
328 Sasu M Vlad Mihai Gen. 3 Brasov E             48 27.5 7.55 Admis        
329 Sasu T Florin Vlad  Gen. 15 Brasov E             30 17.5 4.75 Respins        
330 Savin I Laura Mesota E F G 66 30 9.60 Admis 46 27 7.30 Admis        
331 Scheaua D Alexandru Gen. 8 Brasov E             39 26.5 6.55 Admis        
332 Scintei H Anca Roxana Gen. 27 Brasov E F   42 30 7.20 Admis 37 26 6.30 Admis        
333 Scurtu I. Fivia Iustina Gen. 1 Codlea G E           47 22.5 6.95 Admis 63.00 30.00 9.30 Admis
334 Scurtu P Petru Gen. 4 Brasov E             57 28.5 8.55 Admis        
335 Seinoiu C Madalina Gen. 2 Rasnov G                     56.00 30.00 8.60 Admis
336 Serban M Roxana Ioana Mesota E G           41 25 6.60 Admis 59.00 30.00 8.90 Admis
337 Sfintes A Stefan Alexndru Mesota E G           50 26.5 7.65 Admis 54.00 30.00 8.40 Admis
338 Simon M Diana Gen. 3 Brasov E F   63 30 9.30 Admis 44 27 7.10 Admis        
339 Simu A Oana Gen. 30 Brasov E             35.5 25.5 6.10 Admis        
340 Sindrilaru V Ionut Alexandru Gen. 15 Brasov E             45 25.5 7.05 Admis        
341 Sirbu D Oana Elena Gen. 8 F     38 30 6.80 Admis                
342 Socol C Andreea Alexandra Gen. 2 Rasnov E             55 30 8.50 Admis        
343 Sofian A. Ionut Adrian Gen. 19 Brasov E             48 30 7.80 Admis        
344 Solonari A Valeria Mesota E G           56 29 8.50 Admis 55.00 30.00 8.50 Admis
345 Sorban C Timeea Maria Gen. 15 Brasov E             38 24 6.20 Admis        
346 Soric I. Ioana Gen. 2 Rasnov G                     61.00 30.00 9.10 Admis
347 Sorocianu O Florin Gen. 11 Brasov E             29 24 5.30 Respins        
348 Sovaiala S Andra Aza L. J. Honterus G                     64.00 30.00 9.40 Admis
349 Spanu M. Mioara Catalina Gen. 2 Rasnov E G           61 30 9.10 Admis 63.00 29.00 9.20 Admis
350 Spinu P Andreea Petronela Mesota E G           49 30 7.90 Admis 56.00 29.00 8.50 Admis
351 Spirchez C Ioan Sorin Gen. 1 Codlea G                     69.00 30.00 9.90 Admis
352 Stan I Monica Gen. 22 Brasov E             44 27 7.10 Admis        
353 Stanciu M Razvan L. J. Honterus G E           36 24 6.00 Admis 69.00 28.00 9.70 Admis
354 Stanisor P Delia  Gen. 3 Codlea F     68 30 9.80 Admis                
355 Stegarescu S. Tudor Gen. 8 Brasov E F   42 25 6.70 Admis 49 30 7.90 Admis        
356 Stejeroiu V Chichernea Andreea Gen. 1 Codlea G E                   57.00 30.00 8.70 Admis
357 Stoenac P Marian Daniel Gen. Racos E             31 15 4.60 Respins        
358 Strapazan G Carina Mesota E             55 21 7.60 Admis        
359 Stroia-Vlad Livia Catalina Mesota E G           58 30 8.80 Admis 57.00 29.00 8.60 Admis
360 Stroe L Filip Gen. 2 Rasnov G                     66.00 29.00 9.50 Admis
361 Stroia F Paul Gen. 2 Fagaras E             28.5 24 5.25 Respins        
362 Stroie I Ioan Andrei L. J. Honterus G                     65.00 30.00 9.50 Admis
363 Suba A Hunor Antonio Gen. 5 Brasov E G           58 30 8.80 Admis 56.00 29.00 8.50 Admis
364 Suceveanu P Paul Mihai Gr. Sc. Kodosi C Covasna E G                          
365 Suciu C Stefan Vlad Gen. 31 Brasov E             64 30 9.40 Admis        
366 Suciu I Marius Adrian Gen. 8 Brasov E             39 30 6.90 Admis        
367 Suciu I Stefan  Gen. 22 Brasov E F   28 10 3.80 Respins                
368 Talaba D Calin Alexandru L. J. Honterus G E           66 30 9.60 Admis 70.00 30.00 10.00 Admis
369 Tampa V Dragos Nicolae Mesota E G           52 30 8.20 Admis 66.00 27.00 9.30 Admis
370 Tanase S. Adriana Gen. 18 Brasov E             52 26 7.80 Admis        
371 Taposu S Elena Rusandra Gen. 5 Brasov G                     58.00 30.00 8.80 Admis
372 Tarba M Mihaela Mesota E             55 30 8.50 Admis        
373 Tatomir I. Anca L. J. Honterus E G           54 30 8.40 Admis 70.00 30.00 10.00 Admis
374 Tenchiu A. Alexandra Gen. 27 Brasov G                     62.00 25.50 8.75 Admis
375 Tentiu I Maria Ioana Gen. 28 Brasov E             56 27 8.30 Admis        
376 Terciu I Bianca Alexandra Gen. 2 Rasnov G                     65.00 29.00 9.40 Admis
377 Timus A Alexandru Mesota E F   27 20 4.70 Respins 24.5 24 4.85 Respins        
378 Tirica G Erwin Christian Gen. 22 Brasov E             46 24 7.00 Admis        
379 Toader P Larisa Gen.1 Codlea E G           46 24 7.00 Admis 65.00 30.00 9.50 Admis
380 Todor A Miruna Timeea Gen. 15 E E             37 27 6.40 Admis        
381 Todorut Diana Mihaela Gen. 5 Brasov E             37 20 5.70 Respins        
382 Toma F. Ioan Vladimir Liceul De Arta Brasov E F   0 0 0.00 Respins 51 30 8.10 Admis        
383 Torceanu. A Ioana Gen. 5 Brasov E G           48 29 7.70 Admis 51.00 29.00 8.00 Admis
384 Totolici M Bogdan Gabriel Mesota E G           45 29 7.40 Admis 49.00 30.00 7.90 Admis
385 Trandafir F Alexandra Iulia Mesota E F   67 30 9.70 Admis 47 30 7.70 Admis        
386 Tuclos N Mara Irina Gen. 18 Brasov E             49.5 28 7.75 Admis        
387 Tudose E. Roxana Gen. 5 Brasov F     58 30 8.80 Admis                
388 Tudosie V Stefan Gen. 27 Brasov E G           48 30 7.80 Admis 62.00 29.50 9.15 Admis
389 Tugulschi I Vlad Gen. 27 Brasov E F   43 30 7.30 Admis 43 22 6.50 Admis        
390 Tutelea I Elena Patrisia Gen. 22 Brasov E             52 27 7.90 Admis        
391 Unguru I Ioan Cosmin Gen. 11 Brasov E             50 27 7.70 Admis        
392 Untu V Vanessa Maria Gen. 5 Brasov E             26 21 4.70 Respins        
393 Urs I Andreea Gen. 2 Rasnov E G           28 21 4.90 Respins 56.00 30.00 8.60 Admis
394 Varlan I Aurelia Andreea Gen. 14 Brasov G                            
395 Vasile A. Marius Ionut Gen. 13 Brasov E             41 26 6.70 Admis        
396 Vlasie C Altina Maria Gen. 1 Codlea G                     58.00 30.00 8.80 Admis
397 Vasile D. Ana-Maria Gen. 5 Brasov F E   50 25 7.50 Admis 41 26 6.70 Admis        
398 Vasile D. Monica Catalina Gen. 13 Brasov E             50 27 7.70 Admis        
399 Vaste G Lucretia Maria L. J. Honterus E             56 30 8.60 Admis        
400 Vatafu V Razvan Stefan L. Gr. Antipa E                            
401 Visan I. Ioana Alina Gen. 18 Brasov E             34 24 5.80 Respins        
402 Visu M. Catalin Marian Gen. 19 Brasov E F   0 0 0.00 Respins 25.5 24 4.95 Respins        
403 Vlad O. Sergiu Mihai Gen. 5 Brasov E G           49 26 7.50 Admis 48.00 30.00 7.80 Admis
404 Voicu F Elena Madalina L. P. Rares Feldioara E             29 24 5.30 Respins        
405 Voicu V Diana Gen. 6 Brasov G                     49.00 30.00 7.90 Admis
406 Wusinczky E Bettina Mesota E G           55 30 8.50 Admis 64.00 30.00 9.40 Admis
407 Zaharia D Bogdan Mesota E G           44 29 7.30 Admis 58.00 30.00 8.80 Admis
408 Zaharia I. Monica Gen. 27 Brasov G                     58.00 30.00 8.80 Admis
409 Zarnica N Ioana L J. Honterus E G           51 27 7.80 Admis 67.00 30.00 9.70 Admis
410 Zidaru C Bogdan Mihai Gen. 22 Brasov E F   38 30 6.80 Admis 51 27 7.80 Admis