Rezultatele BAC - sesiunea iulie 2005

Nr.crt NUME_COMPLET CLS SPEC MODERNA PROBA_D PROBA_E PROBA_F ROM ORAL ROM SCRIS LIMBA MODERNA PROBA D PROBA E PROBA F MEDIA REZULTAT JOC SPORTIV
1 ACS P. CRISTINA  C Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Ed.fiz. 9,50 8,45 10,00 9,10 8,10 8,40 8,92 Reuşit Baschet
2 ANDREI D. OVIDIU NICU  B Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Ed.fiz. 8,50 7,50 10,00 8,05 7,80 10,00 8,64 Reuşit Handbal
3 ANGELESCU C. LAURA IOANA  A Filo Lb.eng.-Bilingv Geo.Rom.(XII) Lb.fr.-1-2h/s. Mat.3 8,50 8,85 9,00 9,55 8,95 6,70 8,59 Reuşit  
4 ARITON E.N. ROXANA ELENA  A Filo Lb.eng.-Bilingv Geo.Rom.(XII) Lb.fr.-1-2h/s. Mat.3 8,50 9,20 8,50 9,35 8,85 6,85 8,54 Reuşit  
5 BENEA G. MONIKA MELINDA KRISZTINA  D St.nat Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-2 Fizica1 Lb.fr.-Bilingv 9,00 9,40 9,00 8,75 7,10 8,90 8,69 Reuşit  
6 BERNAT D. ELENA LOREDANA  C Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Anat.fiz.umana,gen.(XI,XII) Ed.fiz. 9,00 8,70 9,00 8,75 9,55 9,60 9,10 Reuşit Baschet
7 BLAJ I. IOANA ROXANA  D St.nat Lb.fr.-Bilingv Mat.1-2 Bioveg.anim.(IX,X)I Ed.fiz. 9,00 8,80 10,00 7,45 8,05 9,00 8,71 Reuşit Baschet
8 BOSTAN A. IOANA  A Filo Lb.sp.-1-2h/s. Geo.Rom.(XII) Lb.eng.-Bilingv Ed.fiz. 9,00 9,20 10,00 9,65 9,40 8,20 9,24 Reuşit Baschet
9 BRÂNZEA I. ANDRA OANA  D St.nat Lb.fr.-Bilingv Mat.1-2 Anat.fiz.umana,gen.(XI,XII) Ist.rom.-2h/s. 10,00 9,50 10,00 9,40 9,95 9,85 9,78 Reuşit  
10 CĂLBUREAN F. STEFANIA IOANA  B Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Soc-uman-ec. 9,50 9,05 10,00 9,05 8,65 9,75 9,33 Reuşit  
11 CĂPRARU P. OANA MARIA  E St.nat Lb.eng.-Bilingv Mat.1-2 Anat.fiz.umana,gen.(XI,XII) Geo.Rom.(XII) 10,00 9,50 10,00 10,00 10,00 9,55 9,84 Reuşit  
12 CĂPRARU S BOGDAN NICOLAE  E St.nat Lb.eng.-Bilingv Mat.1-2 Fizica1 Geo.Rom.(XII) 7,50 5,90 10,00 9,60 8,15 8,10 8,20 Reuşit  
13 CÂNPEAN N. REMUS  B Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Fizica1 Ed.fiz. 9,50 8,75 10,00 9,00 7,10 10,00 9,05 Reuşit Baschet
14 CHELMEA I. DRAGOS VASILE  D St.nat Lb.germ.mod.-Bilingv Mat.1-2 Bioveg.anim.(IX,X)I Ed.fiz. 7,00 2,10 9,00 6,75 6,95 9,40 - Respins Baschet
15 CHINDEA V. ALEXANDRA IULIA  A Filo Lb.fr.-1-2h/s. Geo.Rom.(XII) Lb.eng.-Bilingv Ed.fiz. 9,00 9,80 10,00 9,70 9,40 8,60 9,41 Reuşit Baschet
16 CIOBANU N. VICTOR NICOLAE  C Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Fizica1 Ed.fiz. 10,00 8,65 9,50 5,70 5,50 9,30 8,10 Reuşit Baschet
17 CIUBOTARIU P. ELIZA RALUCA  A Filo Lb.eng.-Bilingv Geo.Rom.(XII) Lb.spaniola-1-2h/s. Soc.umane.-logica&arg. 6,00 5,70 9,00 9,75 7,10 8,55 7,68 Reuşit  
18 CIUCA O GEORGIANA  A Filo Lb.sp.-1-2h/s. Geo.Rom.(XII) Lb.eng.-Bilingv Soc-uman-Psiho. 9,00 9,50 10,00 9,55 8,85 9,05 9,32 Reuşit  
19 COLGIU I.D. BIANCA  E St.nat Lb.eng.-Bilingv Mat.1-2 Bioveg.anim.(IX,X)I Ed.fiz. 10,00 7,95 8,00 7,00 7,55 10,00 8,41 Reuşit Baschet
20 COMAN G.C. LUMINITA  E St.nat Lb.eng.-Bilingv Mat.1-2 Bioveg.anim.(IX,X)I Soc-uman-Psiho. 9,50 8,30 10,00 7,85 10,00 8,60 9,04 Reuşit  
21 COMAN J. CLAUDIA  B Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Soc-uman-Psiho. 10,00 8,70 10,00 9,25 9,50 8,65 9,35 Reuşit  
22 COMARNICEANU V. COSMIN  C Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Fizica1 Ed.fiz. 10,00 8,60 10,00 9,80 5,15 9,70 8,87 Reuşit Baschet
23 COMĂNICI G. NADIA SIMONA  B Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Ist.rom.-2h/s. 10,00 9,80 10,00 9,55 10,00 10,00 9,89 Reuşit  
24 COMŞA A. RADU  C Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Ed.fiz. 10,00 9,05 10,00 9,95 9,75 10,00 9,79 Reuşit Baschet
25 CONDURACHE V. ANCA GEORGIANA  B Mat-Inf Lb.fr.-1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Soc-uman-ec. 9,50 9,05 10,00 9,60 9,00 9,25 9,40 Reuşit  
26 CORBOS G. ANDREEA  B Mat-Inf Lb.fr.-1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Soc-uman-ec. 9,00 8,60 10,00 9,70 9,50 9,65 9,40 Reuşit  
27 CORFARIU A.S. CORINA DELIA  A Filo Lb.fr.-1-2h/s. Geo.Rom.(XII) Lb.eng.-Bilingv Soc.umane.-logica&arg. 9,50 9,10 10,00 10,00 9,85 9,45 9,65 Reuşit  
28 CORNEA N. ANAMARIA  D St.nat Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-2 Bioveg.anim.(IX,X)I Lb.germ.mod.-Bilingv 10,00 8,85 10,00 9,00 9,85 9,80 9,58 Reuşit  
29 CORNESCU V. ANDREI  C Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Lb.fr.1-2h/s. 9,00 7,05 10,00 8,30 9,50 9,65 8,91 Reuşit  
30 CRĂCIUN I. ANDREEA IULIANA  B Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Lb.fr.1-2h/s. 9,50 8,95 10,00 9,45 9,65 8,85 9,40 Reuşit  
31 CREŢULESCU I. IOANA  B Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Ist.rom.-2h/s. 10,00 8,70 9,50 9,60 9,05 9,45 9,38 Reuşit  
32 DADACUS N. LAVINIA NICOLETA  B Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Bioveg.anim.(IX,X)I Soc-uman-ec. 10,00 9,05 10,00 8,35 9,20 8,60 9,20 Reuşit  
33 DĂNILĂ G. CATALINA  D St.nat Lb.fr.-Bilingv Mat.1-2 Bioveg.anim.(IX,X)I Geo.Rom.(XII) 9,50 9,35 10,00 9,10 10,00 10,00 9,65 Reuşit  
34 DEAK B. PETRA  D St.nat Lb.germ.mod.-Bilingv Mat.1-2 Bioveg.anim.(IX,X)I Soc-uman-Filosofie 10,00 8,45 10,00 7,90 8,30 6,90 8,59 Reuşit  
35 DICU V. BOGDAN COSMIN  E St.nat Lb.eng.-Bilingv Mat.1-2 Chim.organicaI Ed.fiz. 9,50 8,55 10,00 8,85 8,10 10,00 9,16 Reuşit Baschet
36 DOBRESCU I.M. ANA  E St.nat Lb.eng.-Bilingv Mat.1-2 Fizica1 Lb.germ.mod.-1-2h/s. 10,00 9,25 10,00 9,40 7,40 9,60 9,27 Reuşit  
37 DOCA D. DIANA MARIA  C Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Chim.anorg.I Soc-uman-ec. 10,00 9,45 10,00 8,15 8,45 9,30 9,22 Reuşit  
38 DOROGAN G. ANCA GEORGIANA  E St.nat Lb.fr.-1-2h/s. Mat.1-2 Chim.organicaI Lb.eng.-Bilingv 9,50 8,45 10,00 7,55 8,15 9,95 8,93 Reuşit  
39 DRAGOMIR G. ANNE MARIA  A Filo Lb.eng.-Bilingv Ist.rom.-2-3h/s Lb.fr.-1-2h/s. Soc-uman-Filosofie 9,50 8,40 10,00 9,35 9,05 6,70 8,83 Reuşit  
40 DRAGOMIR L.D. RAZVAN  D St.nat Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-2 Chim.organicaI Lb.fr.-Bilingv 9,50 8,20 10,00 7,10 6,20 9,60 8,43 Reuşit  
41 DRĂGHICIU R. CAMELIA  D St.nat Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-2 Anat.fiz.umana,gen.(XI,XII) Lb.germ.mod.-Bilingv 9,50 9,45 9,00 8,75 9,65 9,95 9,38 Reuşit  
42 DUCA DAMIAN D. DANIELA  D St.nat Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-2 Chim.anorg.I Lb.germ.mod.-Bilingv 9,50 7,80 10,00 5,30 3,40 9,50 - Respins  
43 ENE A. MADALINA  E St.nat Lb.eng.-Bilingv Mat.1-2 Chim.organicaI Lb.fr.1-2h/s. 10,00 10,00 10,00 10,00 10,00 9,70 9,95 Reuşit  
44 ENE S. PETRA CRISTINA  A Filo Lb.fr.-1-2h/s. Ist.rom.-2-3h/s Lb.eng.-Bilingv Soc-uman-Filosofie 10,00 8,10 10,00 9,45 8,50 8,55 9,10 Reuşit  
45 ENESCU S.B. ALEXANDRA OANA  A Filo Lb.eng.-Bilingv Geo.Rom.(XII) Lb.spaniola-1-2h/s. Soc.umane.-logica&arg. 9,50 8,30 10,00 9,10 9,15 8,55 9,10 Reuşit  
46 EPURE F. CATALIN ALEXANDRU  C Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Ed.fiz. 8,50 7,85 9,00 9,45 10,00 9,00 8,96 Reuşit Baschet
47 FOCŞA V. MARIA RALUCA  C Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Soc-uman-Psiho. 9,00 9,10 9,50 9,60 9,60 9,25 9,34 Reuşit  
48 FOLEA I. ANDREEA LACRAMIOARA  A Filo Lb.fr.-1-2h/s. Geo.Rom.(XII) Lb.eng.-Bilingv Ed.fiz. 10,00 9,45 10,00 9,95 9,40 9,40 9,70 Reuşit Baschet
49 GAMBESCHI M. RALUCA  C Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Soc-uman-ec. 9,50 8,85 10,00 9,20 7,95 8,95 9,07 Reuşit  
50 GAMBESCHI M. ROXANA  C Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Soc-uman-ec. 8,00 8,70 9,50 9,15 7,85 8,70 8,65 Reuşit  
51 GÂDIUŢA O. VLAD MARIUS  E St.nat Lb.eng.-Bilingv Mat.1-2 Anat.fiz.umana,gen.(XI,XII) Ed.fiz. 8,50 8,75 10,00 8,60 9,80 10,00 9,27 Reuşit Baschet
52 GEANTA CHELBEA M. STANCA MIRUNA  A Filo Lb.fr.-1-2h/s. Ist.rom.-2-3h/s Lb.eng.-Bilingv Soc-uman-ec. 10,00 9,40 10,00 9,35 9,60 9,10 9,57 Reuşit  
53 GEORGESCU A. CATALIN  D St.nat Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-2 Fizica1 Lb.germ.mod.-Bilingv 9,00 7,50 10,00 9,05 5,00 9,45 8,33 Reuşit  
54 GEORGESCU F. VLAD  C Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Fizica1 Ed.fiz. 8,00 7,55 10,00 8,35 5,10 9,50 8,08 Reuşit Baschet
55 GHEORGHE C.S. VLAD  D St.nat Lb.fr.-Bilingv Mat.1-2 Chim.anorg.I Ist.rom.-2h/s. 9,50 9,75 10,00 8,60 6,80 9,40 9,00 Reuşit  
56 GHICA B. MADALINA  E St.nat Lb.eng.-Bilingv Mat.1-2 Fizica1 Soc-uman-ec. 10,00 9,10 10,00 9,70 8,25 9,35 9,40 Reuşit  
57 GIOL R. ELENA DIANA  D St.nat Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-2 Chim.organicaI Ed.fiz. 8,50 7,60 9,00 9,50 9,55 9,80 8,99 Reuşit Baschet
58 GRIGORAS D. RADU  D St.nat Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-2 Fizica1 Lb.germ.mod.-Bilingv 9,00 6,90 10,00 7,80 5,00 9,45 8,02 Reuşit  
59 GRIGORAS V. CHRISTIAN  B Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Fizica1 Soc.umane.-logica&arg. 9,50 7,35 10,00 9,00 5,00 8,80 8,27 Reuşit  
60 GRIGORE S.P.C. ALEXANDRU MIHAI  B Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Fizica1 Ed.fiz. 9,50 7,10 10,00 8,75 6,30 10,00 8,60 Reuşit Baschet
61 GRIGORESCU C. NICOLETA  D St.nat Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-2 Chim.organicaI Ist.rom.-2h/s. 7,50 7,80 8,00 8,40 7,05 9,25 8,00 Reuşit  
62 GURĂU I. DORIN  E St.nat Lb.eng.-Bilingv Mat.1-2 Fizica1 Ed.fiz. 10,00 8,60 10,00 7,90 8,25 9,40 9,02 Reuşit Baschet
63 GUTA A. ALEXANDRU  C Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Chim.organicaI Ist.rom.-2h/s. 9,00 7,20 9,00 9,25 8,95 9,20 8,76 Reuşit  
64 HARBU G. CLAUDIA  C Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Ed.fiz. 7,50 8,00 9,00 8,50 8,00 9,70 8,45 Reuşit Baschet
65 HINCU I.D. ALINA MARIA  B Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Bioveg.anim.(IX,X)I Geo.Rom.(XII) 10,00 9,05 9,50 8,75 5,65 9,20 8,69 Reuşit  
66 IAMANDI R. OANA  A Filo Lb.sp.-1-2h/s. Geo.Rom.(XII) Lb.eng.-Bilingv Mat.3 10,00 9,30 10,00 10,00 9,60 9,10 9,66 Reuşit  
67 ILLYES A. CATALINA DELIA  A Filo Lb.eng.-Bilingv Geo.Rom.(XII) Lb.fr.-1-2h/s. Soc.umane.-logica&arg. 10,00 8,45 9,50 9,20 9,55 9,65 9,39 Reuşit  
68 IONUT CURCHEL I.D. BIANCA MARIANA  E St.nat Lb.eng.-Bilingv Mat.1-2 Fizica1 Soc-uman-ec. 9,00 9,35 9,50 9,55 6,75 9,65 8,96 Reuşit  
69 JERCAN D. CRISTINA VERGINIA  D St.nat Lb.germ.mod.-Bilingv Mat.1-2 Chim.organicaI Ed.fiz. 8,00 7,30 10,00 9,20 9,25 8,20 8,65 Reuşit Baschet
70 KOS N. RAZVAN NICOLAE  B Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Soc-uman-ec. 10,00 9,65 10,00 9,20 7,25 9,75 9,30 Reuşit  
71 LEESCU M. RALUCA MARIA  A Filo Lb.sp.-1-2h/s. Ist.rom.-2-3h/s Lb.eng.-Bilingv Soc.umane.-logica&arg. 9,50 5,05 10,00 8,40 9,70 8,90 8,59 Reuşit  
72 LEONTE S. ADRIANA SIMONA  B Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Lb.fr.1-2h/s. 10,00 7,75 10,00 8,80 7,50 8,80 8,80 Reuşit  
73 LIDICHIU I. IONUT ALEXANDRU  D St.nat Lb.germ.mod.-Bilingv Mat.1-2 Fizica1 Ed.fiz. 8,50 8,75 10,00 9,25 6,05 10,00 8,75 Reuşit Baschet
74 LONEAN M. RADU MIRCEA  E St.nat Lb.eng.-Bilingv Mat.1-2 Fizica1 Ist.rom.-2h/s. 9,00 8,50 10,00 9,05 7,50 9,05 8,85 Reuşit  
75 LUCA A. ANDREEA MONICA  D St.nat Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-2 Anat.fiz.umana,gen.(XI,XII) Ist.rom.-2h/s. 10,00 9,45 10,00 9,35 9,65 9,65 9,68 Reuşit  
76 LUCA S. ANITA  C Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Geo.Rom.(XII) 10,00 9,30 10,00 8,55 9,65 9,85 9,55 Reuşit  
77 LUKACS A. SILVIA  A Filo Lb.eng.-Bilingv Ist.rom.-2-3h/s Lb.spaniola-1-2h/s. Ed.fiz. 9,00 5,70 10,00 9,65 6,30 9,60 8,37 Reuşit Baschet
78 MARCU A.S. RUXANDRA CRISTINA  C Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Geo.Rom.(XII) 9,00 8,60 9,50 6,15 7,05 9,75 8,34 Reuşit  
79 MARINICA L. LAURA  A Filo Lb.fr.-1-2h/s. Geo.Rom.(XII) Lb.eng.-Bilingv Chim.anorganicaII 10,00 9,35 10,00 9,30 9,85 7,00 9,25 Reuşit  
80 MATEIU I. FLORIN DANIEL  B Mat-Inf Lb.fr.-1-2h/s. Mat.1-1 Chim.organicaI Geo.Rom.(XII) 10,00 9,00 10,00 10,00 10,00 10,00 9,83 Reuşit  
81 MATYAS P. ROLAND  D St.nat Lb.germ.mod.-Bilingv Mat.1-2 Fizica1 Ed.fiz. 7,50 5,45 10,00 7,20 3,80 9,20 - Respins Baschet
82 MERA V. LAURA  C Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Soc-uman-ec. 10,00 8,20 9,50 8,45 7,35 8,45 8,65 Reuşit  
83 MERCHESAN A.F. SABIN  C Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Fizica1 Soc.umane.-logica&arg. 10,00 8,70 10,00 10,00 9,10 10,00 9,63 Reuşit  
84 MICIULICA M.V. IOANA  D St.nat Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-2 Bioveg.anim.(IX,X)I Lb.germ.mod.-Bilingv 10,00 9,00 9,50 9,35 9,35 9,60 9,46 Reuşit  
85 MIHALCEA A. ANDREEA CODRUTA  C Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Chim.anorg.I Geo.Rom.(XII) 9,50 9,35 9,50 9,25 7,85 9,70 9,19 Reuşit  
86 MUNTEAN M.O. ANDREEA  D St.nat Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-2 Bioveg.anim.(IX,X)I Lb.fr.-Bilingv 10,00 9,45 10,00 9,35 8,20 9,10 9,35 Reuşit  
87 MURARESCU M. MADALINA  A Filo Lb.eng.-Bilingv Ist.rom.-2-3h/s Lb.fr.-1-2h/s. Soc.umane.-logica&arg. 10,00 8,40 10,00 9,50 9,05 8,20 9,19 Reuşit  
88 NECULAE M.B. CORINA MARIANA  E St.nat Lb.eng.-Bilingv Mat.1-2 Fizica1 Ist.rom.-2h/s. 9,50 8,55 9,00 8,45 5,30 9,15 8,32 Reuşit  
89 NEGREA G. MONICA  C Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Ist.rom.-2h/s. 10,00 8,65 10,00 8,95 9,45 9,55 9,43 Reuşit  
90 NICOLAE G. LUIZA  B Mat-Inf Lb.fr.-1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Geo.Rom.(XII) 10,00 9,25 10,00 9,45 9,25 9,45 9,56 Reuşit  
91 NITU V.V. IOANA  D St.nat Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-2 Anat.fiz.umana,gen.(XI,XII) Lb.germ.mod.-Bilingv 10,00 9,40 10,00 9,65 9,75 9,40 9,70 Reuşit  
92 OLTEANU G.C. ELENA CRISTINA  E St.nat Lb.eng.-Bilingv Mat.1-2 Chim.organicaI Soc.umane.-logica&arg. 8,50 8,90 9,00 6,35 5,85 8,75 7,89 Reuşit  
93 OPRESCU C.E. DANIEL  C Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Soc-uman-ec. 9,50 8,45 9,50 8,80 8,65 9,75 9,10 Reuşit  
94 PASALUC I. CLAUDIA MIHAELA  B Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Geo.Rom.(XII) 9,50 5,20 9,50 8,85 9,15 9,15 8,55 Reuşit  
95 PASCA L. VLAD  C Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Geo.Rom.(XII) 10,00 9,45 10,00 9,35 9,00 9,80 9,60 Reuşit  
96 PATAI S. SERGIU VICTOR  A Filo Lb.fr.-1-2h/s. Ist.rom.-2-3h/s Lb.eng.-Bilingv Ed.fiz. 10,00 8,80 10,00 9,80 9,35 10,00 9,65 Reuşit Baschet
97 PELIN T. TEODORA DORINA  D St.nat Lb.fr.-Bilingv Mat.1-2 Bioveg.anim.(IX,X)I Ed.fiz. 8,00 5,25 10,00 8,40 6,35 9,20 7,86 Reuşit Baschet
98 PETRE C. ROXANA  D St.nat Lb.fr.-Bilingv Mat.1-2 Bioveg.anim.(IX,X)I Soc-uman-Filosofie 10,00 5,90 10,00 7,40 5,85 6,55 7,61 Reuşit  
99 PETRE R. ILEANA  E St.nat Lb.eng.-Bilingv Mat.1-2 Fizica1 Ed.fiz. 9,50 9,40 10,00 8,90 5,90 9,20 8,81 Reuşit Baschet
100 PETRENCU G. CERASELA FLORENTINA  B Mat-Inf Lb.fr.-1-2h/s. Mat.1-1 Bioveg.anim.(IX,X)I Geo.Rom.(XII) 9,50 8,20 9,00 6,60 7,65 9,70 8,44 Reuşit  
101 PITU G. SABIN  C Mat-Inf Lb.germ.mod.-1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Lb.eng.-1-2h/s. 10,00 6,10 10,00 8,70 9,00 9,80 8,93 Reuşit  
102 POP V. CRISTINA  B Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Chim.organicaI Ed.fiz. 10,00 9,40 10,00 8,75 9,45 10,00 9,60 Reuşit Baschet
103 POPA C. DIANA NICOLETA  B Mat-Inf Lb.fr.-1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Geo.Rom.(XII) 9,50 8,30 10,00 8,55 8,55 8,60 8,91 Reuşit  
104 POPA I. GENTIANA IOANA  D St.nat Lb.germ.mod.-Bilingv Mat.1-2 Bioveg.anim.(IX,X)I Ed.fiz. 9,00 8,50 10,00 9,10 5,60 7,60 8,30 Reuşit Baschet
105 POPA R.M. ANCA MIHAELA  E St.nat Lb.eng.-Bilingv Mat.1-2 Fizica1 Lb.germ.mod.-1-2h/s. 10,00 9,65 10,00 9,45 8,70 9,45 9,54 Reuşit  
106 PREDESCU M.A. IOANA LIVIA  D St.nat Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-2 Chim.anorg.I Lb.germ.mod.-Bilingv 10,00 8,30 10,00 8,35 6,50 9,60 8,79 Reuşit  
107 PUSCACIU C.E.O. CODRIN CRISTIAN  C Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Fizica1 Ed.fiz. 9,00 7,05 10,00 6,85 5,05 9,50 7,90 Reuşit Baschet
108 RADESCU V. ALEXANDRA ADINA  A Filo Lb.eng.-Bilingv Geo.Rom.(XII) Lb.spaniola-1-2h/s. Soc-uman-Filosofie 10,00 8,70 10,00 9,90 6,50 9,10 9,03 Reuşit  
109 RADU G. ADINA RALUCA  A Filo Lb.eng.-Bilingv Geo.Rom.(XII) Lb.germ.mod.-1-2h/s. Soc.umane.-logica&arg. 9,00 9,00 9,50 9,90 9,40 8,50 9,21 Reuşit  
110 RADULESCU M. ADRIAN  E St.nat Lb.eng.-Bilingv Mat.1-2 Fizica1 Ed.fiz. 7,00 8,60 10,00 9,05 5,60 10,00 8,37 Reuşit Baschet
111 REIT L. LAURA  E St.nat Lb.eng.-Bilingv Mat.1-2 Bioveg.anim.(IX,X)I Ed.fiz. 10,00 8,05 10,00 9,05 9,45 9,80 9,39 Reuşit Baschet
112 ROSCULET C. ANCA MARIUCA  C Mat-Inf Lb.germ.mod.-1-2h/s. Mat.1-1 Fizica1 Geo.Rom.(XII) 10,00 8,90 10,00 8,15 5,00 9,80 8,64 Reuşit  
113 RUSANESCU I. ANDREEA ROXANA  B Mat-Inf Lb.fr.-1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Soc-uman-ec. 9,50 9,40 10,00 9,30 9,55 9,55 9,55 Reuşit  
114 RUSEI N. ANA MARIA  B Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Geo.Rom.(XII) 10,00 8,50 10,00 8,70 8,95 10,00 9,35 Reuşit  
115 SANIUTA S. ADINA  D St.nat Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-2 Chim.anorg.I Lb.germ.mod.-Bilingv 10,00 9,45 9,50 8,45 8,70 9,70 9,30 Reuşit  
116 SAPUNARU D.S. RALUCA SIMONA  A Filo Lb.sp.-1-2h/s. Ist.rom.-2-3h/s Lb.eng.-Bilingv Ed.fiz. 9,00 9,65 10,00 9,95 8,85 9,20 9,44 Reuşit Baschet
117 SCOARTA V. ANAMARIA  B Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Fizica1 Soc-uman-ec. 10,00 9,90 9,00 8,95 7,60 8,70 9,02 Reuşit  
118 SERBANECI C. ALIN CONSTANTIN  C Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Fizica1 Ed.fiz. 7,50 8,65 9,50 8,70 7,50 9,90 8,62 Reuşit Baschet
119 SPORIS V. ELENA CEZARA  C Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Bioveg.anim.(IX,X)I Soc-uman-ec. 10,00 9,35 9,00 8,75 9,40 9,10 9,26 Reuşit  
120 STAN I. SILVIA ELENA  B Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Ist.rom.-2h/s. 7,00 7,40 9,00 6,80 6,95 7,75 7,48 Reuşit  
121 STEFANESCU R. ALEXANDRA ELENA  C Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Bioveg.anim.(IX,X)I Geo.Rom.(XII) 10,00 9,00 10,00 8,35 9,85 10,00 9,53 Reuşit  
122 SURDU V. ALINA MARIA  E St.nat Lb.eng.-Bilingv Mat.1-2 Chim.organicaI Lb.germ.mod.-1-2h/s. 10,00 9,25 10,00 10,00 9,45 9,80 9,75 Reuşit  
123 TANASA A. LOREDANA  A Filo Lb.sp.-1-2h/s. Geo.Rom.(XII) Lb.eng.-Bilingv Mat.3 7,00 7,00 10,00 10,00 9,30 9,40 8,78 Reuşit  
124 TATARANU I. CORINA ELENA  C Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Bioveg.anim.(IX,X)I Soc-uman-ec. 10,00 9,45 10,00 8,00 8,35 9,75 9,25 Reuşit  
125 TICOI N. ANDREEA MONICA  B Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Soc-uman-ec. 9,00 9,30 10,00 9,35 8,55 8,90 9,18 Reuşit  
126 TIEREAN M.H. SILVIU HORIA  E St.nat Lb.eng.-Bilingv Mat.1-2 Bioveg.anim.(IX,X)I Ed.fiz. 10,00 9,00 10,00 9,35 8,55 9,20 9,35 Reuşit Baschet
127 TOADER C. LOREDANA FLORINA  B Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Inf. Geo.Rom.(XII) 10,00 8,40 9,50 8,95 6,75 8,55 8,69 Reuşit  
128 TUDOR A.G. ANDREI SORIN  C Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Bioveg.anim.(IX,X)I Ed.fiz. 6,50 5,70 8,00 7,90 8,80 9,40 7,71 Reuşit Baschet
129 TUDOR M. VALENTIN  B Mat-Inf Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-1 Bioveg.anim.(IX,X)I Ist.rom.-2h/s. 10,00 9,35 10,00 8,80 9,20 9,85 9,53 Reuşit  
130 TURCEA I. IOANA MARIA  E St.nat Lb.eng.-Bilingv Mat.1-2 Chim.organicaI Lb.fr.1-2h/s. 9,00 9,50 9,00 9,30 9,15 9,75 9,28 Reuşit  
131 VARZARU G. ADINA ALEXANDRA  E St.nat Lb.eng.-Bilingv Mat.1-2 Anat.fiz.Umana,gen.(XI,XII) Soc.umane.-logica&arg. 7,50 9,10 10,00 9,45 9,75 8,60 9,06 Reuşit  
132 VELE D. RADA LARISA  D St.nat Lb.eng.1-2h/s. Mat.1-2 Bioveg.anim.(IX,X)I Lb.germ.mod.-Bilingv 10,00 8,60 10,00 8,80 8,90 8,70 9,16 Reuşit  
133 VERES L. LAURA SILVIA  E St.nat Lb.eng.-Bilingv Mat.1-2 Fizica1 Ed.fiz. 10,00 9,40 10,00 9,35 6,85 10,00 9,26 Reuşit Baschet
134 VOICU VULCANEAN I. MIHAELA  A Filo Lb.fr.-1-2h/s. Ist.rom.-2-3h/s Lb.eng.-Bilingv Mat.3 9,50 9,30 10,00 9,95 9,10 6,85 9,11 Reuşit