Rezultate finale (dupa contestatii) la testul de admitere in clasa a V-a, an scolar 2009-2010

Nr crt Numele I Prenume Scoala de provenienta Lb. Rom punctaj Matematica punctaj Oficiu Total Nota Rezultat
1 Huma D Dorin-Horatiu Sc. Gen. 5 Brasov 44,00 42,50 10 96,50 9,65 Admis
2 Moldovean FM Raluca Sc. Gen. 5 Brasov 43,00 42,50 10 95,50 9,55 Admis
3 Velicu IC Teodora Sc. Gen. 22 Brasov 44,00 41,25 10 95,25 9,53 Admis
4 Godri RS Sabina-Andreea Sc. Gen. 25 Brasov 38,50 43,75 10 92,25 9,23 Admis
5 Visan MR Ioana-Madalina Sc. Gen. 8 Brasov 41,25 41,00 10 92,25 9,23 Admis
6 Voiculas D Andrei Sc. Gen. 25 Brasov 37,00 43,75 10 90,75 9,08 Admis
7 Tazlaoanu C Sandra Sc. Gen. 10 Brasov 37,00 42,50 10 89,50 8,95 Admis
8 Robu C Andreea-Elena Sc. Gen. 25 Brasov 34,00 45,00 10 89,00 8,90 Admis
9 Creanga D Andreea-Sorina Sc. Gen. 5 Brasov 35,00 42,50 10 87,50 8,75 Admis
10 Oprica AS Ana-Madalina Sc. Gen. 28 Brasov 37,50 40,00 10 87,50 8,75 Admis
11 Niculescu S Sorin Sc. Gen. 22 Brasov 42,00 35,00 10 87,00 8,70 Admis
12 Albert IA Mihai-Ioan Sc. Gen. 19 Brasov 31,50 45,00 10 86,50 8,65 Admis
13 Matei IC Dumitru-Octavian Sc. Gen. Prejmer 44,00 32,50 10 86,50 8,65 Admis
14 Staicu DF Ioan-Sorin Sc. Gen. 8 Brasov 37,00 39,50 10 86,50 8,65 Admis
15 Iana EV Filip-Petru Sc. Gen. 22 Brasov 35,00 41,25 10 86,25 8,63 Admis
16 Ciungan AR Diana-Alexandra Sc. Gen. 5 Brasov 31,00 45,00 10 86,00 8,60 Admis
17 Sandu TT Lucian-George Sc. Gen. 27 Brasov 33,50 42,50 10 86,00 8,60 Admis
18 Gaitan S Diana-Teodora Sc. Gen. Prejmer 35,75 40,00 10 85,75 8,58 Admis
19 Marcu I Sanziana-Iuliana Sc. Gen. 10 Brasov 33,00 42,50 10 85,50 8,55 Admis
20 Burlacu RL Radu-Stefan Sc. Gen. 30 Brasov 35,00 40,00 10 85,00 8,50 Admis
21 Comsa GM Andra-Gabriela Sc. Gen. Prejmer 32,50 42,50 10 85,00 8,50 Admis
22 David I Mihai-Ioan Sc. Gen. 5 Brasov 32,25 42,50 10 84,75 8,48 Admis
23 Samoila I Dan-Robert Sc. Gen. 10 Brasov 35,00 39,75 10 84,75 8,48 Admis
24 Stoica F Ioana-Adriana Sc. Gen. 28 Brasov 32,25 42,50 10 84,75 8,48 Admis
25 Luca A Ionut - Aurel Sc. Gen. 4 Brasov 33,00 41,25 10 84,25 8,43 Admis
26 Minjina I Diana-Maria Sc. Gen. 8 Brasov 36,75 37,50 10 84,25 8,43 Admis
27 Culcear I Dragos-Octavian Sc. Gen. 19 Brasov 34,00 40,00 10 84,00 8,40 Admis
28 Roatis MM Razvan Sc. Gen. 19 Brasov 31,50 42,50 10 84,00 8,40 Admis
29 Bronescu V Bianca Sc. Gen. 7 Brasov 40,50 32,50 10 83,00 8,30 Admis
30 Polexe M Razvan-Mihai Sc. Gen. 4 Brasov 29,50 42,50 10 82,00 8,20 Admis
31 Stefan G Elena Sc. Gen. Prejmer 30,50 41,25 10 81,75 8,18 Admis
32 Panturescu C Radu-Teodor Sc. Gen. 10 Brasov 37,00 32,50 10 79,50 7,95 Admis
33 Chisca VS Maria-Raluca Sc. Gen. 11 Brasov 28,00 41,25 10 79,25 7,93 Admis
34 Guduleasa DM Dana-Maria  Sc. Gen. 25 Brasov 33,00 35,00 10 78,00 7,80 Admis
35 Lazar C Teodora Sc. Gen. 11 Brasov 34,75 32,50 10 77,25 7,73 Admis
36 Bors VV Andrei Sc. Gen. 11 Brasov 24,50 42,50 10 77,00 7,70 Admis
37 Ciocan I Ioan-Alexandru Sc. Gen. 5 Brasov 31,50 35,00 10 76,50 7,65 Admis
38 Pop AO Adela  Sc. Gen. 6 Brasov 34,50 32,00 10 76,50 7,65 Admis
39 Muresan D Denisa Sc. Gen. 19 Brasov 33,75 32,50 10 76,25 7,63 Admis
40 Craciun A Andrada-Noemi Sc. Gen. 5 Brasov 38,00 27,50 10 75,50 7,55 Admis
41 Dragomir G Ana-Maria Sc. Gen. 5 Brasov 38,00 27,50 10 75,50 7,55 Admis
42 Man LA Stefania Sc. Gen. 5 Brasov 33,00 32,50 10 75,50 7,55 Admis
43 Lungu C Rares-Alexandru Sc. Gen. 25 Brasov 32,75 32,50 10 75,25 7,53 Admis
44 Cordea CA Madalina-Ioana Sc. Gen. 8 Brasov 31,00 33,75 10 74,75 7,48 Admis
45 Butan IS Ioana-Andrada Sc. Gen. 25 Brasov 29,50 35,00 10 74,50 7,45 Admis
46 Istoc SA Daria Sc. Gen. 19 Brasov 37,00 27,50 10 74,50 7,45 Admis
47 Lupsa-Chitu L. Medeea-Laura Sc. Gen. 7 Brasov 31,50 32,50 10 74,00 7,40 Admis
48 Onu AD Raul-Cristian Sc. Gen. 22 Brasov 21,50 42,50 10 74,00 7,40 Admis
49 Baiculescu R Gabriel-Izabel Sc.Gen. 22 Brasov 39,50 24,00 10 73,50 7,35 Admis
50 Suciu SO Sebastian Sc. Gen. 7 Brasov 33,00 28,75 10 71,75 7,18 Admis
51 David IC Andrei Sc. Gen. 25 Brasov 28,50 32,50 10 71,00 7,10 Admis
52 Murariu CM Pavel-Cristian Sc. Gen. 5 Brasov 35,00 25,00 10 70,00 7,00 Admis
53 Adam N Lorena-Ioana Sc. Gen 1 Codlea 25,50 33,50 10 69,00 6,90 Admis
54 Boboc CL Laurentiu-Raul Sc. Gen. 5 Brasov 28,25 29,75 10 68,00 6,80 Admis
55 Dobre N Gabriel-Cristian Sc. Gen. 19 Brasov 29,75 27,50 10 67,25 6,73 Admis
56 Netejoru G Anda Sc. Gen. 4 Brasov 37,25 20,00 10 67,25 6,73 Admis
57 Popa SN Roxana Sc. Gen. 19 Brasov 30,00 26,00 10 66,00 6,60 Admis
58 Muntean LI Stefan Sc. Gen. 25 Brasov 32,75 22,50 10 65,25 6,53 Respins
59 Buchete C Marina-Rosaria Sc. Gen. 13 Brasov 31,50 22,00 10 63,50 6,35 Respins
60 Morariu E Tudor Sc. Gen. 5 Brasov 31,00 22,50 10 63,50 6,35 Respins
61 Buga CC Mina-Sebastian Sc. Gen. 14 Brasov 26,50 26,75 10 63,25 6,33 Respins
62 Bacila CV Nicolae Sc. Gen. 5 Brasov 27,25 25,75 10 63,00 6,30 Respins
63 Faraon I Catalin-Rares CN "Mircea Cristea" 30,50 22,50 10 63,00 6,30 Respins
64 Predescu A Alessia Sc. Gen. 28 Brasov 25,50 27,50 10 63,00 6,30 Respins
65 Biolan M Andrei Sc. Gen. 5 Brasov 19,50 32,50 10 62,00 6,20 Respins
66 Badiu A Ioana Sc. Gen. 5 Brasov 18,50 32,25 10 60,75 6,08 Respins
67 Toca A Andreea-Mihaela Sc. Gen. 19 Brasov 30,50 20,00 10 60,50 6,05 Respins
68 Bonciu V Catalin Sc. Gen. 6 Brasov 26,50 22,75 10 59,25 5,93 Respins
69 Petrescu V Tudor Sc. Gen. 8 Brasov 30,00 18,00 10 58,00 5,80 Respins
70 Bunea S Ana-Elena Sc. Gen. 15 Brasov 34,50 12,50 10 57,00 5,70 Respins
71 Hilohi G Cristian Sc. Gen. 5 Brasov 27,75 19,00 10 56,75 5,68 Respins
72 Plaiasu N Andrei-Simion Sc. Gen. 6 Brasov 21,75 25,00 10 56,75 5,68 Respins
73 Pozna E Iustin-Antoniu Sc. Gen. 5 Brasov 16,50 30,00 10 56,50 5,65 Respins
74 Schiopu M Darius-Adrian Sc. Gen. 23 Brasov 27,25 18,00 10 55,25 5,53 Respins
75 Separide AG Sonia-Miruna C.N. "Andrei Muresanu" 11,00 33,75 10 54,75 5,48 Respins
76 Vaida C Raluca-Andreea Sc. Gen. 24 Brasov 21,00 22,50 10 53,50 5,35 Respins
77 Toderuta M Robert-Mihai C.N. "Mircea Cristea" 32,00 10,00 10 52,00 5,20 Respins
78 Stefan IO Anisia-Teodora Sc. Gen. 6 Brasov 30,50 11,25 10 51,75 5,18 Respins
79 Istrate I Maria-Madalina Sc. Gen 14 Brasov 28,00 12,50 10 50,50 5,05 Respins
80 Rusu V Tudor Sc. Gen. 11 Brasov 28,75 10,50 10 49,25 4,93 Respins
81 Cernat Ioana-Nicoleta Sc. Gen. 18 Brasov 27,00 10,50 10 47,50 4,75 Respins
82 Calancea G Elena-Izabela Sc. Gen. 27 Brasov 29,00 7,50 10 46,50 4,65 Respins
83 Gozgar A Rares-Florin Liceul Petru Rares Feldioara 27,75 5,00 10 42,75 4,28 Respins
84 Basescu CI Alexandru-Gabriel Sc. Gen. 14 Brasov 19,00 13,00 10 42,00 4,20 Respins
85 Vita M George Sc. Gen. 18 Brasov 26,50 5,00 10 41,50 4,15 Respins
86 Simon VF Rebeca-Maria Sc. Gen. 18 Brasov 22,00 6,00 10 38,00 3,80 Respins
87 Ciuclan CS Adelina-Ioana Sc. Gen. 22 Brasov 27,00 0,00 10 37,00 3,70 Respins
88 Sandu I Gabriel - Axel Sc. Gen. 31 Brasov 19,00 7,50 10 36,50 3,65 Respins
89 Simon VF Samuel-Florin Sc. Gen. 18 Brasov 18,75 7,50 10 36,25 3,63 Respins
90 Bertea V Remus Sc. Gen. 25 Brasov 17,75 5,00 10 32,75 3,28 Respins
91 Budi LG Loredana-Oana Sc. Gen. 6 Brasov 17,50 5,00 10 32,50 3,25 Respins
92 Aldea M Mircea George Sc. Gen. 27 Brasov 12,00 7,50 10 29,50 2,95 Respins
93 Szasz GI Razvan Sc. Gen. 29 Brasov 14,25 5,00 10 29,25 2,93 Respins
94 Radu V. Lucian-Andrei Sc. Gen. 18 Brasov 7,00 11,25 10 28,25 2,83 Respins
95 Salade SD Tudor-Ioan Sc. Gen. 8 Brasov 13,00 0,00 10 23,00 2,30 Respins
96 Guran E Mircea Sc. Gen. 22 Brasov           Absent