Rezultatele probei de limba franceza, 1 iunie 2011, dupa contestatii

Nr Crt Nume Prenume Scoala Punct. Scris Punct. Oral Punct total Nota Rezultat
1 Aiojoaiei I. Gabriela Gen. 6 Brasov 38.50 24 62.50 6.25 ADMIS
2 Al-Derwesh A. Iosif Gen.5 Brasov 55.50 30 85.50 8.55 ADMIS
3 Antochi I. Andreea-Elena Gen. 8 Brasov 52.00 25 77.00 7.70 ADMIS
4 Anton A. Antonio-Adrian Gen. 5 Brasov 45.00 29 74.00 7.40 ADMIS
5 Apostol A. Denisa Gen. 19 Brasov 51.50 29 80.50 8.05 ADMIS
6 Asavei F. Andreea-Roxana Liceul Muzica 51.00 30 81.00 8.10 ADMIS
7 Bacanu P. Horia-Paulian Gen. 5 Brasov 58.00 29 87.00 8.70 ADMIS
8 Badea D. Doriana Alessandra Gen.19 Brasov 51.00 28 79.00 7.90 ADMIS
9 Badiu F. Andrada-Erika Gen. 30 Brasov 58.00 30 88.00 8.80 ADMIS
10 Balint O. Teodora Gen. 5 Brasov 44.00 27 71.00 7.10 ADMIS
11 Belbe O. Samuel Alexandru Gen. 8 Brasov 41.50 24 65.50 6.55 ADMIS
12 Belcin R. Ioana Gen. 5 Brasov 63.00 30 93.00 9.30 ADMIS
13 Bertea I. Dan-Ioan Gen. 5 Brasov 30.00 24 54.00 5.40 RESPINS
14 Boeriu I. Bogdan-Ioan Mesota 44.50 30 74.50 7.45 ADMIS
15 Bucse F. Teodor-Ionut Gen. 8 Brasov 36.50 24 60.50 5.95 ADMIS
16 Buracinschi M. Roxana Gen. 5 Brasov 31.50 27 58.50 5.85 RESPINS
17 Caliniciuc C. Diana-Florentina Gen. 3 Rasnov 42.00 26 68.00 6.80 ADMIS
18 Capatina S. Alexandra-Nicoleta Gen. 30 Brasov 51.00 30 81.00 8.10 ADMIS
19 Carp I. Larisa-Elena Gen. 8 Brasov 50.00 26 76.00 7.60 ADMIS
20 Carpen G. Stefan Gen. 5 Brasov 38.50 25 63.50 6.35 ADMIS
21 Chitoiu I. Andreea-Leona Gen. 8 Brasov 62.00 30 92.00 9.20 ADMIS
22 Chivu G. Maria-Alexandra Gen. 2 Brasov 34.00 24 58.00 5.80 RESPINS
23 Ciobanu V. Cosmin Gen.30 Brasov 27.50 25 52.50 5.25 RESPINS
24 Ciobanu V. Flavia-Ioana Ozana Gen. 19 Brasov 63.50 30 93.50 9.35 ADMIS
25 Civetta F. Francesca Gen. 5 Brasov 63.00 30 93.00 9.30 ADMIS
26 Clipa C. Veronica-Mihaela Gen. 5 Brasov 58.00 30 88.00 8.80 ADMIS
27 Codreanu L. Elena Gen. 6 Brasov 31.00 25 56.00 5.60 RESPINS
28 Codreanu M. Louisa-Alexandra Gen. 5 Brasov 46.00 29 75.00 7.50 ADMIS
29 Coneac D. Andreea-Florina  Gen. 8 Brasov 47.00 30 77.00 7.70 ADMIS
30 Constantinescu R. Vanessa-Julia Gen. 2 Brasov 56.50 28 84.50 8.45 ADMIS
31 Craciunescu H. Sergiu-Mihai Gen. 8 Brasov 37.00 26 63.00 6.30 ADMIS
32 Cristea C. Ioana-Andreea Gen. 2 Brasov 64.00 30 94.00 9.40 ADMIS
33 Croitoru V. Ana-Maria Gen. 8 Brasov 43.00 28 71.00 7.10 ADMIS
34 Danila G. Alexandru Mesota 39.50 30 69.50 6.95 ADMIS
35 Dinca M. Dragos Mesota 61.00 30 91.00 9.10 ADMIS
36 Dobrovolschi I. Victoria Mesota 37.00 25 62.00 6.20 ADMIS
37 Dragan S. Dan-Bogdan Mesota 55.00 29 84.00 8.40 ADMIS
38 Draghiciu C. Stefan-Aurel Gen. 30 Brasov 40.00 28 68.00 6.80 ADMIS
39 Ene S. Diana Mesota 65.00 30 95.00 9.50 ADMIS
40              
41 Filote D. Calin-Andrei Gen. 19 Brasov 55.00 24 79.00 7.90 ADMIS
42 Fiterau I. Andreea Gen. 5 Brasov 58.00 30 88.00 8.80 ADMIS
43 Fratila O. Andrei Gen. 2 Brasov 56.00 28 84.00 8.40 ADMIS
44 Furnica D. Andreea Mesota 69.00 30 99.00 9.90 ADMIS
45 Gadea S. Teodora Gen. 4 Sacele 61.00 30 91.00 9.10 ADMIS
46 Gaitan G. Andreea Gen. 12 Brasov 49.00 29 78.00 7.80 ADMIS
47 Genete S. Ioana Gen. 8 Brasov 34.00 25 59.00 5.90 RESPINS
48 Ghisoiu D. Maria-Andra Gen. 4 Sacele 42.00 28 70.00 7.00 ADMIS
49 Gidea D. Rebeca Gen. Ghimbav 59.00 29 88.00 8.80 ADMIS
50 Goidea E. Teodora-Stefania Liceul Muzica 50.00 30 80.00 8.00 ADMIS
51 Gradinaru V. Gelu-Victor Mesota 58.00 29 87.00 8.70 ADMIS
52 Gridean D. Bianca Gen, 5 Brasov 52.50 30 82.50 8.25 ADMIS
53 Hodoleanu I. Marius Mesota 58.00 30 88.00 8.80 ADMIS
54 Ignat I. Andreea-Maria Gen. 3 Rasnov 44.00 25 69.00 6.90 ADMIS
55 Ionescu S. Raluca-Ioana Gen. 5 Brasov 51.00 25 76.00 7.60 ADMIS
56 Iordache R.  Anca Andreea Gen.30 Brasov 58.50 30 88.50 8.85 ADMIS
57 Ivan E. Dorotheea-Cristina Gen. 12 Brasov 54.00 30 84.00 8.40 ADMIS
58 Vaduva L. Laura Gen. 19 Brasov 53.00 30 83.00 8.30 ADMIS
59 Johansson-Farkas A. Kevin-Alexander Gen. 5 Brasov 41.00 28 69.00 6.90 ADMIS
60 Juravlea M. Oana Mesota 63.00 30 93.00 9.30 ADMIS
61 Lazaschievici I. Luiza-Gabriela Gen. 3 Rasnov 36.00 25 61.00 6.10 ADMIS
62 Manolache I. Andreea-Elena   Gen. 3 Brasov 54.00 30 84.00 8.40 ADMIS
63 Marchis F. Sorina-Ioana Gen. 5 Brasov 48.50 26 74.50 7.45 ADMIS
64 Marincas E. Maria-Valentina Mesota 53.50 30 83.50 8.35 ADMIS
65 Marinescu L. Razvan-Alexandru Liceul Andrei Muresanu 40.50 24 64.50 6.45 ADMIS
66 Maxim V. Rares Gen. 8 Brasov 35.50 Neprezentat 35.50 3.55 RESPINS
67 Meret O. Ovidiu-Florin Gen. 5 Brasov 37.50 26 63.50 6.35 ADMIS
68 Micato I. Robert Gen. 3 Rasnov 36.00 25 61.00 6.10 ADMIS
69 Mihai-Barsan L. Laura Gen. 2 Brasov 36.00 27 63.00 6.30 ADMIS
70 Minciuna N. Gabriela-Andreea Teoretic Zarnesti 50.00 27 77.00 7.70 ADMIS
71 Mindru D. Ioana-Adriana Gen. 2 Brasov 48.00 29 77.00 7.70 ADMIS
72 Necula D. Andreea-Raluca Gen. 4 Sacele 50.50 30 80.50 8.05 ADMIS
73 Necula I. Ioana Mesota 46.00 29 75.00 7.50 ADMIS
74 Nedelea N. Diana-Alexandra Liceul Muzica 31.50 Neprezentat 31.50 3.15 RESPINS
75 Nica S. Crina-Maria Gen. 8 Brasov 34.00 26.00 60.00 6.00 ADMIS
76 Nicolescu V. Aurel Gen. 5 Brasov 63.00 30 93.00 9.30 ADMIS
77 Nutiu C. Denisa Gen. 19 Brasov 57.50 30 87.50 8.75 ADMIS
78 Pacurar V. Cristina-Maria Gen. 19 Brasov 66.50 30 96.50 9.65 ADMIS
79 Petre D. llinca Gen. 30 Brasov 47.00 29 76.00 7.60 ADMIS
80 Petrescu I. Sebastian-Florin Gen. 2 Brasov 37.00 30 67.00 6.70 ADMIS
81 Pintea C. Diana-Maria Mesota 52.00 30 82.00 8.20 ADMIS
82 Pinzaru C. Madalin-Cosmin Gen. 30 Brasov 40.00 26 66.00 6.60 ADMIS
83 Plamadeala R. Andrei-Valentin Gen. 8 Brasov 65.00 30 95.00 9.50 ADMIS
84 Popa A. Tudor-Cristian Mesota 57.50 29 86.50 8.65 ADMIS
85 Popa D. Robert Gen. 8 Brasov 43.00 25 68.00 6.80 ADMIS
86 Pripis G. Maria-Alexandra Gen. 12 Brasov 56.50 30 86.50 8.65 ADMIS
87 Pumnea D. Ana-Maria Mesota 56.00 30 86.00 8.60 ADMIS
88 Risnoveanu M. Andreea Gen. 30 Brasov 45.00 30 75.00 7.50 ADMIS
89 Rusu C. A. Paul-Daniel Mesota 50.50 30 80.50 8.05 ADMIS
90 Scortea N. Sabina-Elena Teoretic Zarnesti 51.00 28 79.00 7.90 ADMIS
91 Sii N. Remus-Andrei Gen. 11 Brasov Neprezentat Neprezentat 0.00 0.00 RESPINS
92 Sorea G. Mihai Gen. 8 Brasov 30.00 29 59.00 5.90 RESPINS
93 Sporea F. Stefana Gen. 19 Brasov 49.50 30 79.50 7.95 ADMIS
94 Tanko C. Alexandra-Simona Gen. 8 Brasov 43.50 27 70.50 7.05 ADMIS
95 Theil L. Mara-Elena Gen. 2 Brasov 48.50 30 78.50 7.85 ADMIS
96 Tipurita M. Ana Maria Gen. 12 Brasov 55.50 30 85.50 8.55 ADMIS
97 Toader N. Lia Valentina Gen. 30 Brasov 33.00 26 59.00 5.90 RESPINS
98 Tripea F. Roberta-Maria Gen. 19 Brasov 59.00 30 89.00 8.90 ADMIS
99 Valeanu I. Ioana Gen. 8 Brasov 43.00 26 69.00 6.90 ADMIS
100 Verlan S. Ionela-Teodora Gen. 8 Brasov 38.00 25 63.00 6.30 ADMIS
101 Vierasu I. Andrei-Ionut Mesota 57.50 30 87.50 8.75 ADMIS
102 Vladarean G. Alexandra Gen. 8 Brasov 38.50 26 64.50 6.45 ADMIS
103 Vladareanu G. Antonia-Bianca Gen. 8 Brasov 36.50 28 64.50 6.45 ADMIS
104 Zaharie D. Irina Elena Gen. 19 Brasov 45.00 30 75.00 7.50 ADMIS